Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.01.2019 15:47
До уваги жителів Чернівецької області


    Розпочалося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС», який можна завантажити за наступним посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/2231. Текст оголошення про початок громадського обговорення зазначеного звіту розміщено нижче.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  АНОНС >  На Буковині презентують новий проект «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей»

Прес-центр

Новини

09.02.2017 17:22

На Буковині презентують новий проект «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей» |  АНОНС

Тема новини: Назва теми

16 лютого 2017 року у приміщенні обласної ради та облдержадміністрації (каб. 301) об 11:00 розпочнеться презентація Спільного проекту Aвстрійської Агенції Розвитку та ПРООН «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей». Відтак о 12:25 відбудеться церемонія підписання Меморандуму про взаєморозуміння з метою впровадження згаданого проекту.

Проект спрямований на поліпшення рівня добробуту та життя найбільш уразливих верств населення у Чернівецькій та Одеській областях, яким планується охопити понад 150 тисяч осіб, що проживають в обласних центрах, та принаймні 18 сіл, селищ та районів. Проект також стимулюватиме громадян  брати участь у місцевому самоврядуванні та заохочуватиме впровадження ініціатив на рівні громад, зосереджуючи увагу на інклюзивності та охопленні найбільш незахищених верств населення,

Проект впроваджуватиметься протягом 18 місяців на основі механізмів, створених у рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Загальний бюджет Проекту, профінансований Агентством розвиткуАвстрії, складає 500 000 євро.

Після підписання Меморандуму відбудеться підхід до преси.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua