Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  АНОНС >  На Буковині презентують новий проект «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей»

Прес-центр

Новини

09.02.2017 17:22

На Буковині презентують новий проект «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей» |  АНОНС

Тема новини: Назва теми

16 лютого 2017 року у приміщенні обласної ради та облдержадміністрації (каб. 301) об 11:00 розпочнеться презентація Спільного проекту Aвстрійської Агенції Розвитку та ПРООН «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей». Відтак о 12:25 відбудеться церемонія підписання Меморандуму про взаєморозуміння з метою впровадження згаданого проекту.

Проект спрямований на поліпшення рівня добробуту та життя найбільш уразливих верств населення у Чернівецькій та Одеській областях, яким планується охопити понад 150 тисяч осіб, що проживають в обласних центрах, та принаймні 18 сіл, селищ та районів. Проект також стимулюватиме громадян  брати участь у місцевому самоврядуванні та заохочуватиме впровадження ініціатив на рівні громад, зосереджуючи увагу на інклюзивності та охопленні найбільш незахищених верств населення,

Проект впроваджуватиметься протягом 18 місяців на основі механізмів, створених у рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Загальний бюджет Проекту, профінансований Агентством розвиткуАвстрії, складає 500 000 євро.

Після підписання Меморандуму відбудеться підхід до преси.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua