Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Патріотична робота >  З нагоди 108-ї річниці від дня народження Степана Бандери

Прес-центр

Новини

28.01.2017 11:30

З нагоди 108-ї річниці від дня народження Степана Бандери |  Патріотична робота

Тема новини: Назва теми

Заступник  голови Чернівецької обласної ради Віталій МЕЛЬНИЧУК взяв участь та виступив на педагогічних читаннях «Степан Бандера – Герой нації», які відбулись у Центральному палаці культури м.Чернівців з нагоди дня народження цього видатного діяча національно-визвольної боротьби українського народу. У своєму вітальному слові посадовець наголосив на важливості ролі педагогів загалом та українознавців зокрема, які «дають можливість учням та студентам відчути події минулого, та зрозуміти, як діяти у теперішніх умовах». «Складнощів є надзвичайно багато, - зауважив Віталій МЕЛЬНИЧУК, - але наш обов’язок відстоювати Україну на кожному сантиметрі її площі».

Заступник голови обласної ради вручив Почесну грамоту крайового парламенту Тамарі Антонівні МІНЧЕНКО, заслуженому працівнику освіти України, методисту Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області. Він щиро подякував керівництву та фахівцям ІППОЧО за значний внесок у справу патріотичного виховання дітей, молоді та юнацтва.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua