Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Охорона здоров'я >  Іван Мунтян: Глибоцька ОТГ першою в області створила центр первинної медичної допомоги

Прес-центр

Новини

25.01.2017 16:10

Іван Мунтян: Глибоцька ОТГ першою в області створила центр первинної медичної допомоги |  Охорона здоров'я

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 25 січня голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь в урочистому відкритті Центру первинної медичної допомоги Глибоцької об’єднаної територіальної громади, створеного за рахунок коштів інфраструктурної субвенції з державного бюджету. В ході реалізації проекту проведено капітальний ремонт приміщення та заміну мереж, а також облаштовано автомобільну паркову.

«Відкриття Центру первинної медичної допомоги Глибоцької ОТГ у такий непростий час є направду знаковою подією, яка яскраво свідчить про те, що у нашої країни чудові перспективи. Хочу відзначити, що Глибоцька об’єднаю територіальна громада першою в області створила відповідну медичну установу й може слугувати добрим прикладом для решти громад. Щиро дякую усім, хто долучився до цієї благородної справи, а також нашим доблесним військовим, які щодня захищають наш мир та спокій і тим самим роблять свій внесок у реалізацію подібних ініціатив», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Відтак посадовець поспілкувався з керівництвом та медичним персоналом Глибоцької центральної районної лікарні, а також подякував народному депутату України Григорію Тімішу за сприяння у залученні коштів субвенції на придбання комп’ютерної техніки для навчальних закладів низки населених пунктів Глибоцького району та медичного обладнання для вищезгаданої лікувальної установи.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua