Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Охорона здоров'я >  Іван Мунтян: Глибоцька ОТГ першою в області створила центр первинної медичної допомоги

Прес-центр

Новини

25.01.2017 16:10

Іван Мунтян: Глибоцька ОТГ першою в області створила центр первинної медичної допомоги |  Охорона здоров'я

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 25 січня голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь в урочистому відкритті Центру первинної медичної допомоги Глибоцької об’єднаної територіальної громади, створеного за рахунок коштів інфраструктурної субвенції з державного бюджету. В ході реалізації проекту проведено капітальний ремонт приміщення та заміну мереж, а також облаштовано автомобільну паркову.

«Відкриття Центру первинної медичної допомоги Глибоцької ОТГ у такий непростий час є направду знаковою подією, яка яскраво свідчить про те, що у нашої країни чудові перспективи. Хочу відзначити, що Глибоцька об’єднаю територіальна громада першою в області створила відповідну медичну установу й може слугувати добрим прикладом для решти громад. Щиро дякую усім, хто долучився до цієї благородної справи, а також нашим доблесним військовим, які щодня захищають наш мир та спокій і тим самим роблять свій внесок у реалізацію подібних ініціатив», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Відтак посадовець поспілкувався з керівництвом та медичним персоналом Глибоцької центральної районної лікарні, а також подякував народному депутату України Григорію Тімішу за сприяння у залученні коштів субвенції на придбання комп’ютерної техніки для навчальних закладів низки населених пунктів Глибоцького району та медичного обладнання для вищезгаданої лікувальної установи.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua