Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: Споконвічне бажання нашого народу бути єдиним довіку слугуватиме запорукою існування Української Держави

Прес-центр

Новини

20.01.2017 18:27

Іван Мунтян: Споконвічне бажання нашого народу бути єдиним довіку слугуватиме запорукою існування Української Держави |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 20 січня у столиці буковини відбулися урочисті заходи до Дня Соборності України, участь у яких взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Так, очільник представницької влади краю вшанував 98-у річницю проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки покладанням квітів до пам’ятника Тараса Шевченка у середмісті Чернівців. Відтак, посадовець привітав з величним державним святом усіх буковинців й зокрема учасників урочистих зборів, що відбулися в приміщення Чернівецької обласної філармонії.

«Історичний Акт Злуки, проголошений 22 січня 1919 року на столичному Софійському майдані, і сьогодні сповнює гордістю серця мільйонів патріотів. Та знаменна подія стала яскравим свідченням прагнення народу України жити у своїй, єдиній, соборній та суверенній державі. Вірю, що споконвічне бажання нашого народу бути єдиним довіку слугуватиме запорукою існування Української Держави. Переконаний, що будь-які спроби ворогів України роз’єднати наш народ приречені на поразку. Разом з тим, ми маємо бути згуртованими та завжди готовими стати на захист рідної землі», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Також з нагоди свята голова крайового парламенту Буковини відзначив Почесними відзнаками Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною» та Почесними грамотами Чернівецької обласної ради найдостойніших жителів краю.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua