Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: Крайова представницька влада бере активну участь у справі відродження традицій Буковинської Маланки

Прес-центр

Новини

15.01.2017 17:46

Іван Мунтян: Крайова представницька влада бере активну участь у справі відродження традицій Буковинської Маланки |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян під час засідання міжнародного круглого столу на тему: «Популяризація різдвяно-новорічних традицій Буковини», що відбулося на базі Комунального учбово-методичного центру культури Буковини 15 січня. Участь у засіданні взяли науковці, етнографи та поціновувачі фольклору з Республіки Польщі та Угорщини, а також голова Сучавської повітової ради пан Георге Флутур.

«Однією з таких автентично буковинських традицій є маланкування. Саме тому на минулій сесії обласної ради депутати проголосували за два важливі рішення: про заснування щорічного обласного фестивалю традиційної культури «Красноїльська Маланка» та щорічного Міжнародного фестивалю народної творчості «Буковинська Маланка». Сподіваюся, ці рішення стануть запорукою популяризації буковинських народних зимових звичаїв в тому числі за межами нашого краю», – зауважив Іван Мунтян.

Відтак учасники засідання зійшлися на думці, що за умови покращення транспортної і туристичної інфраструктури, фестиваль зможе приваблювати на Буковину мільйони туристів щороку. Також обговорено ідею створення спільного бренду «Буковинська Маланка» для проведення відповідних святкових та культурних заходів на території Північної та Південної Буковини.

Опісля посадовець взяв участь у церемонії урочистого відкриття VI благодійного фестивалю Маланок у Чернівцях, що пройшов в рамках щорічного Міжнародного фестивалю народної творчості «Буковинська Маланка». «Обласна рада започаткувала Міжнародний етнокультурний фестиваль «Буковинська Маланка» для об’єднання усіх маланкових дійств нашого краю задля збереження та примноження унікальних народних традицій. Адже, як кажуть наші європейські партнери, єдність – у різноманітті. Щиро вірю, що піднесення статусу та популярності Буковинської Маланки неодмінно спричинить зростання рівня туристичної привабливості нашого краю. У свою чергу динамічний розвиток туристичної галузі сприятиме створенню нових робочих місць та залученню інвестицій в економіку регіону», – зазначив Іван Мунтян, звертаючись до учасників та гостей святкового дійства.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua