Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

25.01.2018 17:34
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний коледж мистецтв ім. С. Воробкевича"

25.01.2018 17:32
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Громадське життя >  З нагоди 129-річчя від дня смерті «Буковинського соловія»

Прес-центр

Новини

11.01.2017 14:38

З нагоди 129-річчя від дня смерті «Буковинського соловія» |  Громадське життя

Тема новини: Назва теми

Перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга МАКОВЕЦЬКА взяла участь і виступила на церемонії покладання квітів до памятника видатному українському поету, педагогу та просвітнику Юрію Федьковичу, що в середмісті Чернівців.

«Щороку цієї різдвяної пори представники еліти нашого краю збираються у цьому священному для буковинців місці, щоби віддати данину шани та поваги генію української культури та літератури Юрію Федьковичу», - з такими словами звернулась Інга МАКОВЕЦЬКА  до учасників врочистого дійства. У своєму виступі посадовець наголосила на позитивному прикладі титанічної постаті Юрія ФЕДЬКОВИЧА для десятків поколінь українців. Інга МАКОВЕЦЬКА разом з представниками громадськості краю поклала квіти до памятника Буковинському соловію. 

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua