Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Громадське життя >  З нагоди 129-річчя від дня смерті «Буковинського соловія»

Прес-центр

Новини

11.01.2017 14:38

З нагоди 129-річчя від дня смерті «Буковинського соловія» |  Громадське життя

Тема новини: Назва теми

Перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга МАКОВЕЦЬКА взяла участь і виступила на церемонії покладання квітів до памятника видатному українському поету, педагогу та просвітнику Юрію Федьковичу, що в середмісті Чернівців.

«Щороку цієї різдвяної пори представники еліти нашого краю збираються у цьому священному для буковинців місці, щоби віддати данину шани та поваги генію української культури та літератури Юрію Федьковичу», - з такими словами звернулась Інга МАКОВЕЦЬКА  до учасників врочистого дійства. У своєму виступі посадовець наголосила на позитивному прикладі титанічної постаті Юрія ФЕДЬКОВИЧА для десятків поколінь українців. Інга МАКОВЕЦЬКА разом з представниками громадськості краю поклала квіти до памятника Буковинському соловію. 

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua