Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

01.12.2017 11:29
Відбудеться конференція "Децентралізація, управління землями та розвиток громад"


    Учасники конференції в інтерактивній формі матимуть можливість обговорити актуальні питання даної теми та поділитись досвідом з високопосадовцями та експертами.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Голова крайового парламенту Буковини взяв участь у заходах до Дня Святого Миколая

Прес-центр

Новини

19.12.2016 18:27

Голова крайового парламенту Буковини взяв участь у заходах до Дня Святого Миколая |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Так, голова Чернівецької обласної ради передав солодкі подарунки та одяг вихованцям притулку для дітей служби у справах дітей Чернівецької обласної державної адміністрації, які представили святкову виставу «Всі ми любим Миколая». «Одразу помітно, що ви були дуже чемними та слухняними, тому про якісь там різочки не може бути й мови – на кожного з вас чекає подарунок і можливо навіть не один. Бажаю вам здійснення усіх найзаповітніших мрій та Божої ласки», – зазначив Іван Мунтян, звертаючись до дітлахів.

Опісля керівник представницької влади регіону завітав на святкову виставу, організовану колективом обласного театру ляльок для діток з малозабезпечених і багатодітних родин та дітей учасників АТО, яким також передав солодощі.

Відтак Іван Мунтян взяв участь у відкритті головної ялинки Буковини. «За доброю традицією щороку на Святого Миколая запалює свої вогні головна ялинка Буковинського краю. Цього святкового вечора розпочинається неповторна пора новорічно-різдвяних свят, що несуть із собою позитивні емоції, незабутні враження та подарунки. Тож нехай ця святкова пора принесе усім щастя, радощі, приємні несподіванки та сюрпризи», – відзначив посадовець, звертаючись до краян та гостей обласного центру.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua