Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян привітав юних пацієнтів обласного реабілітаційного центру «Особлива дитина» з Днем Святого Миколая

Прес-центр

Новини

16.12.2016 15:57

Іван Мунтян привітав юних пацієнтів обласного реабілітаційного центру «Особлива дитина» з Днем Святого Миколая |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян завітав на святковий ранок, що відбувся у Буковинському обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Особлива дитина» сьогодні, 16 грудня, та привітав юних пацієнтів установи з нагоди прийдешнього Дня Святого Миколая.

«Щоразу, коли відвідую вашу установу отримую величезний заряд позитиву та переконуюся, що віра, любов і доброта врятують світ. Впевнений, що кожен, хто бодай раз долучався до проведення святкових ранків, а чи просто спілкувався з вашими особливими малюками, підтвердить, що отримати від них посмішку у відповідь чи побачити радість у їхніх очах – справжнє щастя. Дякую персоналу та керівництву реабілітаційного центру, а також усім благодійникам, які організували для малечі сьогоднішнє свято. Юним пацієнтам закладу та їх батькам бажаю міцного здоров’я, родинного затишку, веселих новорічно-різдвяних свят та Божої ласки», – зазначив посадовець, звертаючись до присутніх.

Відтак, голова крайового парламенту Буковини передав маленьким буковинцям з особливими потребами іграшки та солодкі подарунки.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua