Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

01.12.2017 11:29
Відбудеться конференція "Децентралізація, управління землями та розвиток громад"


    Учасники конференції в інтерактивній формі матимуть можливість обговорити актуальні питання даної теми та поділитись досвідом з високопосадовцями та експертами.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян привітав юних пацієнтів обласного реабілітаційного центру «Особлива дитина» з Днем Святого Миколая

Прес-центр

Новини

16.12.2016 15:57

Іван Мунтян привітав юних пацієнтів обласного реабілітаційного центру «Особлива дитина» з Днем Святого Миколая |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян завітав на святковий ранок, що відбувся у Буковинському обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Особлива дитина» сьогодні, 16 грудня, та привітав юних пацієнтів установи з нагоди прийдешнього Дня Святого Миколая.

«Щоразу, коли відвідую вашу установу отримую величезний заряд позитиву та переконуюся, що віра, любов і доброта врятують світ. Впевнений, що кожен, хто бодай раз долучався до проведення святкових ранків, а чи просто спілкувався з вашими особливими малюками, підтвердить, що отримати від них посмішку у відповідь чи побачити радість у їхніх очах – справжнє щастя. Дякую персоналу та керівництву реабілітаційного центру, а також усім благодійникам, які організували для малечі сьогоднішнє свято. Юним пацієнтам закладу та їх батькам бажаю міцного здоров’я, родинного затишку, веселих новорічно-різдвяних свят та Божої ласки», – зазначив посадовець, звертаючись до присутніх.

Відтак, голова крайового парламенту Буковини передав маленьким буковинцям з особливими потребами іграшки та солодкі подарунки.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua