Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  Голова крайового парламенту Буковини привітав суддівський корпус Апеляційного суду області з професійним святом

Прес-центр

Новини

15.12.2016 17:33

Голова крайового парламенту Буковини привітав суддівський корпус Апеляційного суду області з професійним святом |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

Участь в урочистостях, що відбулися сьогодні, 15 грудня, з нагоди Дня працівників суду взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Керівник представницької влади краю привітав керівництво та суддівський корпус Апеляційного суду Чернівецької області з нагоди професійного свята, відзначивши кращих його працівників Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

«Нині, коли відбувається реформа національної системи судочинства, українці й буковинці зокрема, вбачають у людях, наділених судовою владою запоруку дотримання справедливості та захисту своїх прав. Звісно, нечасто обидві сторони спору залишаються задоволеними рішеннями, які ухвалюють люди в судових мантіях. Водночас, без цього неможливе вирішення конфліктів чи притягнення винних у скоєнні протиправних діянь у цивілізований спосіб», – наголосив посадовець у своєму вітальному слові, подякувавши колективу Апеляційного суду Чернівецької області за самовіддане ставлення до виконання вкрай важливої суспільної місії – встановлення істини.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua