Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Герої не вмирають >  У столиці Буковини відкрито пам’ятні дошки загиблим учасникам бойових дій на Сході України

Прес-центр

Новини

14.12.2016 13:48

У столиці Буковини відкрито пам’ятні дошки загиблим учасникам бойових дій на Сході України |  Герої не вмирають

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 14 грудня, у Чернівецькому військово-спортивному ліцеї на вул. Луковецькій, 29 обласного центру відбулися урочистості з нагоди відкриття меморіальних дощок Анастасії Горбачовій і Дмитру Руснаку – вихованцям навчального закладу, які загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході нашої держави, захищаючи її незалежність і територіальну цілісність. Пам'ять загиблих Героїв вшанував керівник представницької влади краю Іван Мунтян.

«Вважаю символічним, що ці пам’ятні дошки відкрито саме у цьому навчальному закладі, адже його вихованці – майбутні захисники Батьківщини – повинні мати приклад для наслідування, близький та знайомий їм. Вірю, що життєвий подвиг та бойова звитяга Анастасії Горбачової та Дмитра Руснака послужать справжнім зразком для не тільки для випускників ліцею, але й для тисяч молодих людей в усіх куточках України. У свою чергу, обласна представницька влада буде й надалі робити все можливе для того, аби учасники та ветерани АТО, родини загиблих воїнів за жодних обставин не залишилися сам на сам з проблемами і труднощами сьогодення», – відзначив голова Чернівецької обласної ради, звертаючись до учасників урочистого зібрання.

Також сьогодні у Чернівцях відкрито меморіальні дошки ще чотирьом загиблим Героям – учасникам АТО: Віктору Піцулу (ліцей №4), Віктору Міговану (ЗОШ №24), Владиславу Файфурі (ЗОШ №11) та Сергію Ткачуку (ЗОШ №30).

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua