Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: Окремі недопрацювання виправимо у наступному році

Прес-центр

Новини

12.12.2016 17:02

Іван Мунтян: Окремі недопрацювання виправимо у наступному році |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян у прямому ефірі програми «Студія А-3» телекомпанії «Буковина». Так, керівник представницької влади регіону поінформував глядачів про підсумки роботи депутатського корпусу крайового парламенту Буковини за рік, що минув, а також окреслив пріоритетні напрями діяльності, над якими буковинські парламентарі працюватимуть у наступному році.

Зокрема, значна увага приділятиметься подальшому розвитку транскордонної співпраці та реалізації спільних проектів з Сучавським повітом сусідньої Румунії, спрямованих на розбудову транспортної та митної інфраструктури по обидва боки кордону, а також налагодження співпраці у сферах освіти, культури й охорони здоров’я.

За словами посадовця, під час спільного засідання депутатів Чернівецької обласної та радників Сучавської повітової рад досягнуто домовленості про спільне виконання дванадцяти таких проектів на загальну суму 8 млн. євро. У свою чергу на спільній зустрічі керівництва обох регіонів, що відбулася 7 грудня цього року, обговорено можливість спільної реалізації тринадцятого транскордонного проекту з модернізації митних пунктів пропуску «Сірет» та «Порубне», що має за мету збільшення їх пропускної здатності, вартістю 5,2 млн. євро.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua