Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

25.01.2018 17:34
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний коледж мистецтв ім. С. Воробкевича"

25.01.2018 17:32
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету

25.01.2018 17:26
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури" та Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посад директорів комунальних закладів культури

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: Окремі недопрацювання виправимо у наступному році

Прес-центр

Новини

12.12.2016 17:02

Іван Мунтян: Окремі недопрацювання виправимо у наступному році |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян у прямому ефірі програми «Студія А-3» телекомпанії «Буковина». Так, керівник представницької влади регіону поінформував глядачів про підсумки роботи депутатського корпусу крайового парламенту Буковини за рік, що минув, а також окреслив пріоритетні напрями діяльності, над якими буковинські парламентарі працюватимуть у наступному році.

Зокрема, значна увага приділятиметься подальшому розвитку транскордонної співпраці та реалізації спільних проектів з Сучавським повітом сусідньої Румунії, спрямованих на розбудову транспортної та митної інфраструктури по обидва боки кордону, а також налагодження співпраці у сферах освіти, культури й охорони здоров’я.

За словами посадовця, під час спільного засідання депутатів Чернівецької обласної та радників Сучавської повітової рад досягнуто домовленості про спільне виконання дванадцяти таких проектів на загальну суму 8 млн. євро. У свою чергу на спільній зустрічі керівництва обох регіонів, що відбулася 7 грудня цього року, обговорено можливість спільної реалізації тринадцятого транскордонного проекту з модернізації митних пунктів пропуску «Сірет» та «Порубне», що має за мету збільшення їх пропускної здатності, вартістю 5,2 млн. євро.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua