Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

14.08.2017 18:00
Запроваджено он-лайн навчання з місцевих податків та зборів


    Безкоштовний он-лайн курс на тему «Місцеві податки і збори» проходить на платформі Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку

11.08.2017 15:39
До уваги підприємців Чернівецької області


    Мелітопольська районна рада Запорізької області прийняла рішення про продаж або довгострокову оренду майна спільної власності територіальних громад Мелітопольського району:

11.08.2017 11:46
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

14.07.2017 11:45
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту розпорядження голови Чернівецької обласної ради "Про визначення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна"


    Чернівецька обласна рада повідомляє, що відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" проект розпорядження голови Чернівецької обласної ради "Про визначення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна" та відповідний аналіз регуляторного впливу розміщено на сайті Чернівецької обласної ради за адресою: http://oblrada.cv.ua/document/regulatory_drafts/

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: Окремі недопрацювання виправимо у наступному році

Прес-центр

Новини

12.12.2016 17:02

Іван Мунтян: Окремі недопрацювання виправимо у наступному році |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян у прямому ефірі програми «Студія А-3» телекомпанії «Буковина». Так, керівник представницької влади регіону поінформував глядачів про підсумки роботи депутатського корпусу крайового парламенту Буковини за рік, що минув, а також окреслив пріоритетні напрями діяльності, над якими буковинські парламентарі працюватимуть у наступному році.

Зокрема, значна увага приділятиметься подальшому розвитку транскордонної співпраці та реалізації спільних проектів з Сучавським повітом сусідньої Румунії, спрямованих на розбудову транспортної та митної інфраструктури по обидва боки кордону, а також налагодження співпраці у сферах освіти, культури й охорони здоров’я.

За словами посадовця, під час спільного засідання депутатів Чернівецької обласної та радників Сучавської повітової рад досягнуто домовленості про спільне виконання дванадцяти таких проектів на загальну суму 8 млн. євро. У свою чергу на спільній зустрічі керівництва обох регіонів, що відбулася 7 грудня цього року, обговорено можливість спільної реалізації тринадцятого транскордонного проекту з модернізації митних пунктів пропуску «Сірет» та «Порубне», що має за мету збільшення їх пропускної здатності, вартістю 5,2 млн. євро.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua