Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

25.01.2018 17:34
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний коледж мистецтв ім. С. Воробкевича"

25.01.2018 17:32
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету

25.01.2018 17:26
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури" та Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посад директорів комунальних закладів культури

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  День для святкування >  Голова крайового парламенту Буковини: Українське народовладдя – свідомий вибір вільних громадян

Прес-центр

Новини

07.12.2016 17:48

Голова крайового парламенту Буковини: Українське народовладдя – свідомий вибір вільних громадян |  День для святкування

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив керівник представницької влади краю, вітаючи учасників урочистого зібрання, що відбулося сьогодні, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування. «Українське народовладдя – це свідомий вибір вільних громадян, які довірили представляти свої інтереси кращим зі своїх краян , наділивши їх відповідними владними повноваженнями. Донедавна самоврядування в Україні багато в чому мало декларативний характер, адже всю повноту влади зосереджували у своїх руках місцеві адміністрації. Саме тому нині одним із головних завдань українського державотворення стала докорінна реформа системи місцевого самоврядування, що має за мету передачу владних повноважень та ресурсів з центру на місця», – відзначив Іван Мунтян.

За словами голови Чернівецької обласної ради, сьогодні народні обранці є головною рушійною силою тих перетворень, які відбуваються у національній системі народовладдя. «Ми зуміли довести свою спроможність адекватно реагувати на будь-які виклики сьогодення. В непростих умовах фінансово-економічної кризи та військового протистояння на Сході нашої держави ми змогли успішно розпочати реформу системи органів місцевого самоврядування. Позитивні результати цієї роботи сьогодні є очевидними для всіх, у тому числі і на теренах благословенного Буковинського краю. Певна річ, попереду ще чимало клопіткої, відповідальної праці. Це тільки початок великої справи, успіх якої багато в чому залежить від нас з вами», – додав посадовець, звертаючись до керівників фракцій та депутатів Чернівецької обласної ради, голів районних рад та об’єднаних територіальних громад регіону.

Відтак голова крайового парламенту Буковини відзначив найдостойніших народних обранців та посадових осіб органів місцевого самоврядування регіону Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua