Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

14.08.2017 18:00
Запроваджено он-лайн навчання з місцевих податків та зборів


    Безкоштовний он-лайн курс на тему «Місцеві податки і збори» проходить на платформі Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку

11.08.2017 15:39
До уваги підприємців Чернівецької області


    Мелітопольська районна рада Запорізької області прийняла рішення про продаж або довгострокову оренду майна спільної власності територіальних громад Мелітопольського району:

11.08.2017 11:46
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

14.07.2017 11:45
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту розпорядження голови Чернівецької обласної ради "Про визначення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна"


    Чернівецька обласна рада повідомляє, що відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" проект розпорядження голови Чернівецької обласної ради "Про визначення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна" та відповідний аналіз регуляторного впливу розміщено на сайті Чернівецької обласної ради за адресою: http://oblrada.cv.ua/document/regulatory_drafts/

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  День для святкування >  Голова крайового парламенту Буковини: Українське народовладдя – свідомий вибір вільних громадян

Прес-центр

Новини

07.12.2016 17:48

Голова крайового парламенту Буковини: Українське народовладдя – свідомий вибір вільних громадян |  День для святкування

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив керівник представницької влади краю, вітаючи учасників урочистого зібрання, що відбулося сьогодні, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування. «Українське народовладдя – це свідомий вибір вільних громадян, які довірили представляти свої інтереси кращим зі своїх краян , наділивши їх відповідними владними повноваженнями. Донедавна самоврядування в Україні багато в чому мало декларативний характер, адже всю повноту влади зосереджували у своїх руках місцеві адміністрації. Саме тому нині одним із головних завдань українського державотворення стала докорінна реформа системи місцевого самоврядування, що має за мету передачу владних повноважень та ресурсів з центру на місця», – відзначив Іван Мунтян.

За словами голови Чернівецької обласної ради, сьогодні народні обранці є головною рушійною силою тих перетворень, які відбуваються у національній системі народовладдя. «Ми зуміли довести свою спроможність адекватно реагувати на будь-які виклики сьогодення. В непростих умовах фінансово-економічної кризи та військового протистояння на Сході нашої держави ми змогли успішно розпочати реформу системи органів місцевого самоврядування. Позитивні результати цієї роботи сьогодні є очевидними для всіх, у тому числі і на теренах благословенного Буковинського краю. Певна річ, попереду ще чимало клопіткої, відповідальної праці. Це тільки початок великої справи, успіх якої багато в чому залежить від нас з вами», – додав посадовець, звертаючись до керівників фракцій та депутатів Чернівецької обласної ради, голів районних рад та об’єднаних територіальних громад регіону.

Відтак голова крайового парламенту Буковини відзначив найдостойніших народних обранців та посадових осіб органів місцевого самоврядування регіону Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua