Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

04.04.2018 17:23
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора Чорторийського психоневрологічного будинку-інтернату

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Пам'ятаємо >  Іван Мунтян: Подібні людиноненависницькі злочини не повинні повторитися

Прес-центр

Новини

26.11.2016 19:48

Іван Мунтян: Подібні людиноненависницькі злочини не повинні повторитися |  Пам'ятаємо

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив керівник представницької влади краю, звертаючись до учасників скорботного зібрання, що прийшли сьогодні, 26 листопада, до пам’ятного знаку на розі вулиць Руської та Шевченка обласного центру вшанувати пам’ять жертв голодоморів.

«Щороку четвертої суботи листопада представники буковинської громади збираються на цьому місці, аби вшанувати світлу пам’ять жертв трьох голодоморів в Україні. Ця скорботна традиція має на меті відновити історичну справедливість та повернути нам правду про злочинну політику геноциду комуністичного режиму, спрямовану на знищення українського народу. Сьогодні, коли від тих жахливих часів нас відділяють десятиліття, кремлівські зверхники не полишають спроб стерти з пам’яті нашого народу саму згадку про голодомор. Вважаю, що ми, як національно свідомі громадяни та патріоти України, повинні стати на заваді цим зухвалим спробам переглянути нашу історію, аби подібні людиноненависницькі злочини ніколи не повторилися», – відзначив Іван Мунтян.

У свою чергу предстоятелі Української Православної Церкви Київського Патріархату та Української Греко-Католицької Церкви на Буковині відслужили жалобну панахиду та освятили пам’ятний знак жертвам голодоморів.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua