Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

04.04.2018 17:23
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора Чорторийського психоневрологічного будинку-інтернату

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Пам'ятаємо >  У Чернівцях відкрито меморіальну дошку Герою Небесної Сотні Ігорю Дмитріву

Прес-центр

Новини

21.11.2016 16:06

У Чернівцях відкрито меморіальну дошку Герою Небесної Сотні Ігорю Дмитріву |  Пам'ятаємо

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 21 листопада, в День Гідності та Свободи у столиці Буковини відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки Герою Небесної Сотні Ігорю Дмитріву, який загинув під час Революції Гідності у лютому 2014 року. Участь в урочистостях взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Такі молоді люди як Ігор Дмитрів пожертвували собою заради всіх нас та заради змін на краще. Саме тому їх подвиг повинен бути для кожного українця, а надто для владників, своєрідним нагадуванням того, що ідеї Майдану повинні бути втілені у життя. Адже ми не маємо права обманути довіру людей, ми не маємо права втратити державність, за яку заплатили таку дорогу ціну», – відзначив посадовець, звертаючись до присутніх.

Меморіальну дошку встановлено на фасаді будівлі Чернівецького юридичного інституту Одеської національної юридичної академії, що на вулиці Сковороди, 7 обласного центру.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua