Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Освіта >  З нагоди 200-річчя Чернівецької загальноосвітньої школи №10

Прес-центр

Новини

07.11.2016 12:05

З нагоди 200-річчя Чернівецької загальноосвітньої школи №10 |  Освіта

Тема новини: Назва теми

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян щиро привітав педагогічний та учнівський колективи, батьківський загал Чернівецького загальноосвітнього навчального закладу №10 з нагоди славного ювілею – 200-річчя з часу заснування школи. Очільник крайової представницької влади побажав педагогам, учням, їхнім батькам та випускникам ЗНЗ № 10 обласного центру міцного здоров’я, цілющого Божого благословення, родинного тепла та затишку, наснаги і успіхів в житті та праці на благо рідної школи, на славу Буковинському краю та матері - Україні.

      За дорученням керівника крайового парламенту привітання виголосив заступник начальника управління з питань забезпечення повноважень щодо управління обєктами спільної власності обласної ради Михайло Герман. Посадовець вручив кращим педагогічним працівникам румуномовного освітнього закладу Почесні грамоти Чернівецької обласної ради. З нагоди поважного ювілею вихованці десятої чернівецької школи отримали в дарунок персональний компютер.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua