Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Освіта >  З нагоди 200-річчя Чернівецької загальноосвітньої школи №10

Прес-центр

Новини

07.11.2016 12:05

З нагоди 200-річчя Чернівецької загальноосвітньої школи №10 |  Освіта

Тема новини: Назва теми

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян щиро привітав педагогічний та учнівський колективи, батьківський загал Чернівецького загальноосвітнього навчального закладу №10 з нагоди славного ювілею – 200-річчя з часу заснування школи. Очільник крайової представницької влади побажав педагогам, учням, їхнім батькам та випускникам ЗНЗ № 10 обласного центру міцного здоров’я, цілющого Божого благословення, родинного тепла та затишку, наснаги і успіхів в житті та праці на благо рідної школи, на славу Буковинському краю та матері - Україні.

      За дорученням керівника крайового парламенту привітання виголосив заступник начальника управління з питань забезпечення повноважень щодо управління обєктами спільної власності обласної ради Михайло Герман. Посадовець вручив кращим педагогічним працівникам румуномовного освітнього закладу Почесні грамоти Чернівецької обласної ради. З нагоди поважного ювілею вихованці десятої чернівецької школи отримали в дарунок персональний компютер.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua