Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Іван Мунтян: Спільне засідання депутатів Чернівецької обласної та радників Сучавської повітової рад відбудеться 21 жовтня

Прес-центр

Новини

21.09.2016 16:10

Іван Мунтян: Спільне засідання депутатів Чернівецької обласної та радників Сучавської повітової рад відбудеться 21 жовтня |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Про це сьогодні, 21 вересня, поінформував депутатів крайового парламенту та запрошених керівник представницької влади краю Іван Мунтян, відкривши засідання 7-ї позачергової сесії Чернівецької обласної ради VII скликання. За словами посадовця, ця дата – 21 жовтня цього року – була погоджена ним в ході перемовин з головою Сучавської повітової ради Георге Флутуром.

Відтак учасники пленарного засідання обласної ради внесли зміни до обласного бюджету на 2016 рік, затвердили та внесли зміни до низки комплексних та регіональних програм, прийняли рішення з питань надро- та природокористування, постійного та строкового користування земельними ділянками, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області, рішення з інших нагальних питань життєдіяльності області.

Також депутати обласної ради встановили 10-річний мораторій на реорганізацію обласної комунальної установи «Чернівецький обласний ендокринологічний центр», питання повноцінного функціонування якої нещодавно опинилося у центрі уваги засобів масової інформації та громадськості краю, та звернулися до Прем’єр-міністра України В.Гройсмана щодо сприяння у якнайшвидшому завершенні будівництва пунктів пропуску через Державний кордон «Красноїльськ» та «Дяківці».

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua