Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  День для святкування >  З нагоди свята мужності, спритності та сили

Прес-центр

Новини

08.09.2016 17:54

З нагоди свята мужності, спритності та сили |  День для святкування

Тема новини: Назва теми

Перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька взяла участь та виступила з вітальним словом на урочистому зібранні з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Вона відзначила важливу роль фізичної культури та спорту для гармонійного розвитку людини, громади та суспільства. «Особливого значення фізичний гарт набуває в наші дні, коли тисячі кращих синів та доньок Вітчизни зі зброєю в руках захищають незалежність нашої держави від ворожих зазіхань на Сході країни», - наголосила Інга Маковецька.

Перший заступник голови обласної ради з особливою теплотою привітала буковинських олімпійців – Наталію Лупу, Лідію Січенікову, Руслану Цихоцьку, які гідно представили Україну на олімпійських аренах Бразилії. Вона висловила впевненість, що їхні славні імена назавжди увійдуть в історію українського спорту, а гідний приклад олімпійців 2016 року буде взірцем для буковинської молоді та юнацтва.

Посадовець щиро привітала кращих спортсменів, тренерів, організаторів фізичної культури та спорту краю від імені голови обласної ради Івана Мунтяна та депутатського корпусу крайового парламенту. Вона побажала присутнім, усім спортсменам та фізкультурникам краю міцного здоровя, особистого щастя та родинного затишку, Божого благословення, нових здобутків та перемог в житті, праці та спортивній карєрі.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua