Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  У Чернівцях обговорили пріоритети регіонального розвитку Буковини в контексті Європейської стратегії Дунайського регіону

Прес-центр

Новини

05.09.2016 13:27

У Чернівцях обговорили пріоритети регіонального розвитку Буковини в контексті Європейської стратегії Дунайського регіону |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Круглий стіл на тему: «Європейська стратегія Дунайського регіону: можливості та завдання для Чернівецької області» відбувся за підтримки Фонду Ганса Зайделя в Україні та Українського інституту міжнародної політики сьогодні, 5 вересня, у столиці Буковини.

Учасників засідання від імені представницької влади краю привітав голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. «Сьогодні одним із реальних інструментів покращення соціально-економічної ситуації у регіонах нашої держави є ефективна транскордонна співпраця з європейськими партнерами. У цьому сенсі саме Дунайська стратегія може стати хорошою платформою для реалізації унікального географічного, природного та людського потенціалу Чернівецької області. Тому нині ми проводимо підготовку до спільного засідання Сучавської повітової та Чернівецької обласної рад. На цьому засіданні ми плануємо розглянути можливі напрями співпраці наших регіонів в рамках Дунайської стратегії», – наголосив посадовець, звертаючись до присутніх.

Відтак, експерти, представники громадських організацій, органів державної влади та органів місцевого самоврядування обговорили завдання, які ставить перед собою Європейська стратегія Дунайського регіону, а також можливості та перспективи для розвитку Чернівецької області через участь України у її реалізації.

Відзначено, що найбільш перспективною для Буковини є співпраця та реалізація спільних проектів з партнерами країн Дунайського регіону у сферах збереження та просування культурної спадщини, туризму, енергоефективності, захисту навколишнього середовища та попередження екологічних ризиків, а також у сфері координації дій під час надзвичайних ситуацій.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua