Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Освіта >  Буковину відвідала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич

Прес-центр

Новини

30.08.2016 17:51

Буковину відвідала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич |  Освіта

Тема новини: Назва теми

Так, посадовець відвідала Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича, де поспілкувалась з освітянською спільнотою краю. Відтак, разом із народними депутатами України, головою Чернівецької обласної ради Іваном Мунтяном, головою Чернівецької облдержадміністрації Олександром Фищуком та екс-прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком привітала першокурсників ЧНУ з посвятою у студенти університету.

У свою чергу керівник представницької влади краю наголосив на знаменності сьогоднішньої події у житті новоспечених студентів Чернівецького національного університету. «1 вересня усі ви почнете здобувати вищу освіту в одному із найпрестижніших вищих навчальних закладів країни. Слава його всесвітньовідомих випускників є переконливим доказом високого рівня педагогічної майстерності професорсько-викладацького складу навчального закладу. Сьогодні ви долучаєтесь до цієї елітної спільноти. Вірю, що завдяки цьому перед вами відкриються нові обрії та перспективи і через п’ять років кожен з вас стане висококваліфікованим фахівцем», – відзначив Іван Мунтян.

По завершенню урочистої академії посадовці також взяли участь в урочистостях з нагоди відкриття Чернівецького навчально-виховного комплексу «Лідер» та введення в експлуатацію новозбудованого навчального корпусу ЧНУ ім. Юрія Федьковича на вулицях Бережанській, 25-А та Сторожинецькій, 101 обласного центру відповідно.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua