Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Святкові заходи >  З новосіллям!

Прес-центр

Новини

23.08.2016 19:32

З новосіллям! |  Святкові заходи

Тема новини: Назва теми

Перших власників квартир новозбудованого 141-квартирного будинку на вул. Рівненській 12-А обласного центру привітав з новосіллям сьогодні, у День Державного Прапора України, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Гадаю, що усі ви чекали на цю знаменну подію з нетерпінням, а доблесні буковинські будівельники наближали її як могли. Впевнений, що пройде небагато часу й подібні події стануть звичними для нашого чудового міста над Прутом, яке динамічно розвивається, приймаючи у свої городяни все більше і більше буковинців та вихідців з інших регіонів України. Сподіваюся, що кожна квартира цієї будівлі стане комфортною та затишною для усіх її мешканців, які зможуть гідно оцінити благородну працю будівельників. Щиросердно зичу вам миру та добра, добробуту та злагоди, прихильної долі і нехай береже вас Бог!», – зазначив посадовець, звертаючись до присутніх.

Кращих будівельників ТОВ «Чернівціжитлобуд», які долучилися до зведення згаданого будинку, Іван Мунтян відзначив Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua