Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  У столиці Буковини зустрілись керівники митних відомств України, Молдови та Румунії

Прес-центр

Новини

19.08.2016 20:48

У столиці Буковини зустрілись керівники митних відомств України, Молдови та Румунії |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 19 серпня, у Блакитній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулась тристороння зустріч делегацій митних адміністрацій України, Молдови та Румунії, учасників якої від імені представницької влади краю привітав голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

Так, в.о. заступника Голови ДФС України Мирослав Продан, Віце-президент Національного агентства з фіскального адміністрування, координатор митних органів Румунії Дорел Фронда та Генеральний директор Митної служби при Міністерстві фінансів Республіки Молдова Віталій Врабіє разом з колегами обговорили шляхи виявлення та протидії контрабанді, а також механізми підвищення ефективності систем обліку регулярних переміщень продукції і товарів через митні кордони трьох держав.

«Незважаючи на доволі непросту ситуацію в країні, ми не повинні забувати про міжнародний імідж України та докладати максимум зусиль до приведення діяльності національних служб та відомств у відповідність до європейських та світових стандартів», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до учасників зустрічі.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua