Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжрегіональне співробітництво >  Представника Буковини включено до складу правління Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна»

Прес-центр

Новини

11.08.2016 19:45

Представника Буковини включено до складу правління Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» |  Міжрегіональне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 11 серпня, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь у засіданні загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна», яке відбулося у м.Трускавець. Так, учасники зборів обрали нового голову правління асоціації, яким став голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, а також затвердили його персональний склад, включивши до нього голову Вижницької районної ради Михайла Андрюка.

«Нині взаємодія з асоціацією відбувається відповідно до угоди про співпрацю, членами є Вижницька та Путильска районні ради. Втім, враховуючи пожвавлення діяльності об’єднання, в тому числі в контексті стратегії розвитку Карпатського Єврорегіону, пропонуватиму буковинським депутатам розглянути питання про входження Чернівецької обласної ради до складу асоціації на паритетних засадах на черговому засіданні сесії», – зазначив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Відтак, учасники засідання обговорили перспективи участі відповідних регіонів у реалізації проектів в рамках Програм транскордонного співробітництва Європейського Союзу «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна» та «Україна-Румунія» на 2014-2020 роки, бюджети яких становлять майже 74 млн. євро та 60 млн. євро відповідно.

«Нині органи місцевого самоврядування не можуть сподіватися на те, що центр профінансує розвиток територій наших областей. Тому потрібно активніше залучати інвестиції, в тому числі іноземні, використовувати кошти операційних програм Євросоюзу, створювати максимально сприятливі умови для розвитку бізнесу. Адже зараз саме той час, коли громада чекає від нас дій, а не демагогії», – підсумував керівник представницької влади Буковини.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua