Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Іван Мунтян: Заможна Україна – запорука миру і спокою в Європі

Прес-центр

Новини

11.08.2016 17:30

Іван Мунтян: Заможна Україна – запорука миру і спокою в Європі |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради під час робочої українсько-польської зустрічі з питань розвитку туризму в Карпатському Єврорегіоні, що відбулась 10 серпня у м.Трускавець за участі керівників профільних міністерств обидвох держав, депутатів Верховної Ради України і Сейму Республіки Польща, а також голів обласних рад Львівщини, Івано-Франківщини та Закарпаття.

Так, в рамках зустрічі обговорено взаємодію сторін в частині підвищення туристичної привабливості, дбайливого використання рекреаційних та бальнеологічних ресурсів, популяризації історико-культурного надбання та розвитку інфраструктури єврорегіону, в тому числі шляхом використання фінансових інструментів Європейського Союзу.

«Республіка Польща свого часу стала надійним партнером Європейського Союзу, а згодом і його повноправним членом. Сьогодні польська економіка динамічно розвивається. Прикладом цьому є потужний розвиток туристичної галузі. Саме тому не слід недооцінювати роль України у процесі подальшого економічного зростання ЄС. Так само як не слід забувати про колосальний туристичний потенціал нашої держави, зокрема, тих її областей, що входять до Карпатського Єврорегіону», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до учасників робочої зустрічі.

Також голова Чернівецької обласної ради звернувся до заступника Міністра спорту та туризму Республіки Польща Давіда Лясека, парламентарів Іренеуша Рася і Гжегожа Яніка із клопотанням поінформувати відповідні європейські державні інституції про необхідність відкриття додаткових пунктів пропуску на українсько-польському та українсько-румунському кордоні.

«Сьогодні відсутність достатньої кількості міжнародних пунктів пропуску на ділянці державного кордону між Україною та Румунією, що проходить по території Чернівецької області, гальмує розвиток транскордонного туризму на Буковині», – відзначив керівник представницької влади краю, звертаючись до представників Уряду Республіки Польща.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua