Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

14.08.2017 18:00
Запроваджено он-лайн навчання з місцевих податків та зборів


    Безкоштовний он-лайн курс на тему «Місцеві податки і збори» проходить на платформі Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку

11.08.2017 15:39
До уваги підприємців Чернівецької області


    Мелітопольська районна рада Запорізької області прийняла рішення про продаж або довгострокову оренду майна спільної власності територіальних громад Мелітопольського району:

11.08.2017 11:46
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

14.07.2017 11:45
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту розпорядження голови Чернівецької обласної ради "Про визначення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна"


    Чернівецька обласна рада повідомляє, що відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" проект розпорядження голови Чернівецької обласної ради "Про визначення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна" та відповідний аналіз регуляторного впливу розміщено на сайті Чернівецької обласної ради за адресою: http://oblrada.cv.ua/document/regulatory_drafts/

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Іван Мунтян: Заможна Україна – запорука миру і спокою в Європі

Прес-центр

Новини

11.08.2016 17:30

Іван Мунтян: Заможна Україна – запорука миру і спокою в Європі |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради під час робочої українсько-польської зустрічі з питань розвитку туризму в Карпатському Єврорегіоні, що відбулась 10 серпня у м.Трускавець за участі керівників профільних міністерств обидвох держав, депутатів Верховної Ради України і Сейму Республіки Польща, а також голів обласних рад Львівщини, Івано-Франківщини та Закарпаття.

Так, в рамках зустрічі обговорено взаємодію сторін в частині підвищення туристичної привабливості, дбайливого використання рекреаційних та бальнеологічних ресурсів, популяризації історико-культурного надбання та розвитку інфраструктури єврорегіону, в тому числі шляхом використання фінансових інструментів Європейського Союзу.

«Республіка Польща свого часу стала надійним партнером Європейського Союзу, а згодом і його повноправним членом. Сьогодні польська економіка динамічно розвивається. Прикладом цьому є потужний розвиток туристичної галузі. Саме тому не слід недооцінювати роль України у процесі подальшого економічного зростання ЄС. Так само як не слід забувати про колосальний туристичний потенціал нашої держави, зокрема, тих її областей, що входять до Карпатського Єврорегіону», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до учасників робочої зустрічі.

Також голова Чернівецької обласної ради звернувся до заступника Міністра спорту та туризму Республіки Польща Давіда Лясека, парламентарів Іренеуша Рася і Гжегожа Яніка із клопотанням поінформувати відповідні європейські державні інституції про необхідність відкриття додаткових пунктів пропуску на українсько-польському та українсько-румунському кордоні.

«Сьогодні відсутність достатньої кількості міжнародних пунктів пропуску на ділянці державного кордону між Україною та Румунією, що проходить по території Чернівецької області, гальмує розвиток транскордонного туризму на Буковині», – відзначив керівник представницької влади краю, звертаючись до представників Уряду Республіки Польща.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua