Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  З метою покращення обслуговування платників податків

Прес-центр

Новини

11.08.2016 17:43

З метою покращення обслуговування платників податків |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Сесія обласної ради затвердила Регіональну програму щодо покращення обслуговування платників податків Чернівецької області на 2016-2020 роки. Дана програма забезпечить ефективність обліку платників місцевих податків і зборів, прозорість нарахування та своєчасність сплати коштів до бюджету для фінансування витрат, пов’язаних з розвитком нашого краю.

Очікуваними результатами реалізації Програми є розвиток партнерських відносин з громадськістю та бізнесом, підвищення податкової культури і її пропаганда серед усіх учасників податкового процесу, забезпечення повного та своєчасного надходження коштів до обласного бюджету, що сприятиме забезпеченню потреб громади краю в розвитку інфраструктури регіону, матеріального забезпечення здійснення заходів, спрямованих на покращення життя мешканців краю, зменшення кількості правопорушень та економічних злочинів у сфері оподаткування.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua