Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

25.01.2018 17:34
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний коледж мистецтв ім. С. Воробкевича"

25.01.2018 17:32
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  З метою покращення обслуговування платників податків

Прес-центр

Новини

11.08.2016 17:43

З метою покращення обслуговування платників податків |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Сесія обласної ради затвердила Регіональну програму щодо покращення обслуговування платників податків Чернівецької області на 2016-2020 роки. Дана програма забезпечить ефективність обліку платників місцевих податків і зборів, прозорість нарахування та своєчасність сплати коштів до бюджету для фінансування витрат, пов’язаних з розвитком нашого краю.

Очікуваними результатами реалізації Програми є розвиток партнерських відносин з громадськістю та бізнесом, підвищення податкової культури і її пропаганда серед усіх учасників податкового процесу, забезпечення повного та своєчасного надходження коштів до обласного бюджету, що сприятиме забезпеченню потреб громади краю в розвитку інфраструктури регіону, матеріального забезпечення здійснення заходів, спрямованих на покращення життя мешканців краю, зменшення кількості правопорушень та економічних злочинів у сфері оподаткування.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua