Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

25.01.2018 17:34
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний коледж мистецтв ім. С. Воробкевича"

25.01.2018 17:32
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету

25.01.2018 17:26
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури" та Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посад директорів комунальних закладів культури

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжрегіональне співробітництво >  У столиці Буковини буде створено європейський центр дружби та партнерства

Прес-центр

Новини

01.08.2016 18:18

У столиці Буковини буде створено європейський центр дружби та партнерства |  Міжрегіональне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Ідею створення центру обговорили під час зустрічі голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян та Президент Федеративної землі Швабія (Німеччина) Юрген Райхерт сьогодні, 1 серпня. За словами виконавчого директора Інституту Буковинознавства Аугсбурзького університету Отто Галабріна, таким чином буковинці зможуть отримати доступ до найповнішої інформації про усі регіони й міста-побратими нашого краю.

Також Юрген Райхерт запропонував розпочати підготовку до реалізації проекту з реновації за європейськими стандартами одного з чернівецьких скверів, що у майбутньому символізуватиме партнерство Швабією з Буковиною. На його думку, міський сквер, що знаходиться навпроти колишньої резиденції буковинських митрополитів, міг би слугувати чудовим прикладом втілення ідей європейського паркового мистецтва. «Втім будь-яким роботам з благоустрою території скверу повинне передувати всебічне громадське обговорення цієї ідеї», – наголосив Президент Федеративної землі Швабія.

Відтак сторони обговорили питання налагодження партнерських відносин між Чернівецьким обласним центром соціальної реабілітації «Особлива дитина» та відповідною установою м.Аугсбург (Швабія). «Така співпраця включатиме обмін досвідом між фахівцями двох установ та надання буковинському реабілітаційному центру гуманітарної допомоги», – відзначив Юрген Райхерт.

Насамкінець, Іван Мунтян та Юрген Райхерт спільно з головою Чернівецької ОДА Олександром Фищуком та Чернівецьким міським головою Олексієм Каспруком оглянули декілька приміщень у центрі Чернівців, у яких можна би було розмістити вищезгаданий європейський центр дружби та партнерства.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua