Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Заяви та звернення >  Звернення голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна до власників розважальних закладів області

Прес-центр

Новини

19.07.2016 19:04

Звернення голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна до власників розважальних закладів області |  Заяви та звернення

Тема новини: Назва теми

Шановні власники розважальних закладів! Дорогі краяни!

 

Впродовж двох останніх років на Сході України точиться жорстока боротьба із зовнішнім ворогом за незалежність і територіальну цілісність нашої держави. Й майже щодня найкращі сини України – Герої, які беруть участь в антитерористичній операції, жертвують своїм життям та здоров’ям в ім’я нашого мирного сьогодення та мирного майбутнього для наших дітей.

Вся українська нація із завмиранням серця стежить за перебігом військових дій у зоні проведення антитерористичної операції. Так само кожен із нас, українців, перебуває у скорботі за полеглими в бою вояками, які не вагаючись, віддали свої життя за нас з вами.

Протягом минулих двох тижнів, а надто за минулі декілька днів, національні військові формування зазнали особливо важких втрат. Серед загиблих є й буковинці. Підступний ворог у порушення досягнутих домовленостей використовує заборонені види озброєння та веде щільний вогонь по позиціях наших оборонців.

Саме тому я звертаюся до вас з проханням обмежити цими скорботними днями проведення розважальних заходів і вшанувати пам’ять героїчно полеглих українських воїнів – об’єднаймося у співчутті родинам загиблих краян та всіх полеглих українських військовослужбовців.

Прошу серйозно поставитися до мого прохання, адже оборонці нашої Батьківщини окрім матеріальної допомоги потребують ще й потужної моральної підтримки. Впевнений, що ваші гості та відвідувачі поставляться до цього із розумінням і вже у найближчому майбутньому усі ми зможемо гідним чином відсвяткувати довгоочікувану перемогу.

 

З повагою

Голова Чернівецької обласної ради                                                                                     Іван Мунтян

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua