Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

01.12.2017 11:29
Відбудеться конференція "Децентралізація, управління землями та розвиток громад"


    Учасники конференції в інтерактивній формі матимуть можливість обговорити актуальні питання даної теми та поділитись досвідом з високопосадовцями та експертами.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Духовне життя >  Іван Мунтян зустрівся з керівниками основних християнських конфесій Буковини

Прес-центр

Новини

19.07.2016 17:46

Іван Мунтян зустрівся з керівниками основних християнських конфесій Буковини |  Духовне життя

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 19 липня, голова Чернівецької обласної ради взяв участь у засіданні круглого столу що відбувся за участю керівників та представників основних християнських конфесій краю з нагоди 1028-річчя хрещення Київської Русі-України.

«Сьогоднішня зустріч відбувається напередодні свята хрещення Русі-України, визначної події, яка 1028 років тому стала своєрідним цивілізаційним вибором для нашої Батьківщини. Впевнений, що й нині віра та молитва – це наша найпотужніша зброя у боротьбі за мир в Україні. Дякую за вашу підтримку та за те, що у такий непростий для країни час ви залишаєтеся надійною запорукою збереження на Буковині міжконфесійної злагоди та миру», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до учасників засідання.

Відтак учасники зібрання обговорили питання збереження на території області історико-культурних пам’яток, які є культовими спорудами, а також питання, вирішення яких потребує участі представників органів влади.

У свою чергу директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Оксана Палійчук поінформувала присутніх про перспективи запровадження в загальноосвітніх навчальних закладах регіону курсів духовно-морального спрямування, зокрема, предмету «Основи християнської етики».

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua