Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

14.08.2017 18:00
Запроваджено он-лайн навчання з місцевих податків та зборів


    Безкоштовний он-лайн курс на тему «Місцеві податки і збори» проходить на платформі Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку

11.08.2017 15:39
До уваги підприємців Чернівецької області


    Мелітопольська районна рада Запорізької області прийняла рішення про продаж або довгострокову оренду майна спільної власності територіальних громад Мелітопольського району:

11.08.2017 11:46
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

14.07.2017 11:45
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту розпорядження голови Чернівецької обласної ради "Про визначення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна"


    Чернівецька обласна рада повідомляє, що відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" проект розпорядження голови Чернівецької обласної ради "Про визначення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна" та відповідний аналіз регуляторного впливу розміщено на сайті Чернівецької обласної ради за адресою: http://oblrada.cv.ua/document/regulatory_drafts/

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Духовне життя >  Іван Мунтян зустрівся з керівниками основних християнських конфесій Буковини

Прес-центр

Новини

19.07.2016 17:46

Іван Мунтян зустрівся з керівниками основних християнських конфесій Буковини |  Духовне життя

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 19 липня, голова Чернівецької обласної ради взяв участь у засіданні круглого столу що відбувся за участю керівників та представників основних християнських конфесій краю з нагоди 1028-річчя хрещення Київської Русі-України.

«Сьогоднішня зустріч відбувається напередодні свята хрещення Русі-України, визначної події, яка 1028 років тому стала своєрідним цивілізаційним вибором для нашої Батьківщини. Впевнений, що й нині віра та молитва – це наша найпотужніша зброя у боротьбі за мир в Україні. Дякую за вашу підтримку та за те, що у такий непростий для країни час ви залишаєтеся надійною запорукою збереження на Буковині міжконфесійної злагоди та миру», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до учасників засідання.

Відтак учасники зібрання обговорили питання збереження на території області історико-культурних пам’яток, які є культовими спорудами, а також питання, вирішення яких потребує участі представників органів влади.

У свою чергу директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Оксана Палійчук поінформувала присутніх про перспективи запровадження в загальноосвітніх навчальних закладах регіону курсів духовно-морального спрямування, зокрема, предмету «Основи християнської етики».

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua