Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Духовне життя >  Іван Мунтян зустрівся з керівниками основних християнських конфесій Буковини

Прес-центр

Новини

19.07.2016 17:46

Іван Мунтян зустрівся з керівниками основних християнських конфесій Буковини |  Духовне життя

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 19 липня, голова Чернівецької обласної ради взяв участь у засіданні круглого столу що відбувся за участю керівників та представників основних християнських конфесій краю з нагоди 1028-річчя хрещення Київської Русі-України.

«Сьогоднішня зустріч відбувається напередодні свята хрещення Русі-України, визначної події, яка 1028 років тому стала своєрідним цивілізаційним вибором для нашої Батьківщини. Впевнений, що й нині віра та молитва – це наша найпотужніша зброя у боротьбі за мир в Україні. Дякую за вашу підтримку та за те, що у такий непростий для країни час ви залишаєтеся надійною запорукою збереження на Буковині міжконфесійної злагоди та миру», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до учасників засідання.

Відтак учасники зібрання обговорили питання збереження на території області історико-культурних пам’яток, які є культовими спорудами, а також питання, вирішення яких потребує участі представників органів влади.

У свою чергу директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Оксана Палійчук поінформувала присутніх про перспективи запровадження в загальноосвітніх навчальних закладах регіону курсів духовно-морального спрямування, зокрема, предмету «Основи християнської етики».

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua