Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

25.06.2020 14:34
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді"

25.06.2020 14:33
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа № 3"

25.06.2020 14:31
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 4"

25.06.2020 14:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді"

25.06.2020 14:15
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Вижницька спеціалізована школа-інтернат I-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука"

25.06.2020 14:08
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

25.06.2020 14:03
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласного комунального підприємства "Буковина-фарм"

25.06.2020 14:00
ОГОЛОШЕННЯ


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

25.06.2020 14:00
ОГОЛОШЕННЯ


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна психіатрична лікарня»
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Практикум для керуючих справами обласних рад

Прес-центр

Новини

08.07.2016 13:57

Практикум для керуючих справами обласних рад |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

7 липня розпочався дводенний практикум з керуючими справами виконавчих апаратів обласних рад. Так, два дні поспіль учасників заходу ознайомлюватимуть з актуальними питаннями, що стосуються регіонального рівня.

Головні теми практикуму – нове законодавство, що регулює службу в органах місцевого самоврядування, механізми залучення коштів з Державного фонду регіонального розвитку, практичне застосування нормативно-правових актів, антикорупційна тематика.

У відкриті заходу взяли участь заступник Керівника Апарату Верховної Ради України Олександр Мартиненко, голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко, експерт з питань децентралізації Василь Куйбіда, та голова секретаріату Української асоціації районних та обласних рад Юрій Андрійчук.

Як зазначив у вступному слові Юрій Андрійчук, такі зустрічі мають стати традицією, оскільки вони грають велику роль у спільній діяльності. «Незважаючи на те, що з 2014 року реформа йде великими кроками, у нас є багато роботи. Найголовніше завдання вийти на рівень ухвалення змін до Конституції, отримавши виконавчі комітети, бо в іншому разі децентралізація для нас не матиме такого успішного ефекту», – наголосив голова секретаріату.

Окрім того, Юрій Андрійчук поділився планами стосовно роботи Асоціації, зазначивши, що головні акценти розставлятимуться на навчанні представників районних та обласних рад, а також подальша робота над нормативно-правовою базою.

Захід зібрав керуючих справами та представників з 21-ї обласної ради. Практикум організовано Українською асоціацією районних та обласних рад спільно з Апаратом Верховної Ради України та швейцарсько-українським проектом DESPRO.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua