Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність депутатів обласної ради >  У Чернівецькій і Тернопільській областях вшанували пам’ять загиблих політв’язнів

Прес-центр

Новини

05.07.2016 16:52

У Чернівецькій і Тернопільській областях вшанували пам’ять загиблих політв’язнів |  Діяльність депутатів обласної ради

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 5 липня, перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька взяла участь у вшануванні пам’яті політв’язнів, які загинули внаслідок цілеспрямованого підриву військами НКВС мосту через р.Дністер 75 років тому. Так, посадовець долучилася до жалобних заходів, що відбулися у смт Кострижівка Заставнівського району Чернівецької області та м. Заліщики Тернопільської області за участю представників місцевих органів влади та громад. «Цьогоріч представники Чернівецької області вперше офіційно беруть участь у вшануванні пам’яті політв’язнів, знищених далекого 1941 року у нелюдський спосіб прислужниками тоталітарного сталінського режиму. Гадаю, що відтепер ми щороку разом будемо віддавати належну данину шани цим невинно убієнним буковинцям та галичанам. Адже 75 років тому вони були позбавлені життя саме через свою любов до України та рідного краю», – відзначила Інга Маковецька.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua