Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

25.01.2018 17:34
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний коледж мистецтв ім. С. Воробкевича"

25.01.2018 17:32
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Соціальна політика >  Бернар Вендель: Ваш проект з надання допомоги вимушеним переселенцям – один з найкращих в Україні

Прес-центр

Новини

16.06.2016 16:36

Бернар Вендель: Ваш проект з надання допомоги вимушеним переселенцям – один з найкращих в Україні |  Соціальна політика

Тема новини: Назва теми

Результати реалізації проекту «Покращення умов життя та соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб у Чернівецькій області» обговорили сьогодні, 16 червня, виконавці аналогічних проектів з Маріуполя, Вінниці, Миколаєва та Слов’янська, що перебувають у Чернівцях в рамках навчальної поїздки. Участь в обговоренні взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян та керівник групи моніторингу проектів Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» пан Бернар Вендель.

Так, Іван Мунтян поінформував учасників обговорення про етапи виконання проекту «Покращення умов життя та соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб у Чернівецькій області», в рамках якого за кошти Європейського Союзу та за співфінансування з боку обласної ради у с. Михайлівка Глибоцького району і смт Кострижівка Заставнівського було капітально відремонтовано, умебльовано та устатковано найнеобхіднішою побутовою технікою житлові приміщення у двох гуртожитках для 22 сімей внутрішньо переміщених осіб з дітьми.

«Нині буковинська земля стала прилистком для тих, хто рятуючись від жахіть війни, знайшов тут другу домівку. Сьогодні ми називаємо людей, які приїхали зі Сходу України та Автономної Республіки Крим, новими буковинцями. Вони справді вже наші й сподіваюся, що їм у нас буде комфортно і затишно», – відзначив керівник представницької влади краю.

У свою чергу пан Бернар Вендель наголосив, що Чернівецька обласна рада виконала проект «Покращення умов життя та соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб у Чернівецькій області» чи не найкраще в Україні. «Ваш проект з надання допомоги вимушеним переселенцям – один з найкращих. Не порушені строки виконання окремих його етапів, досягнуто головних цілей та мети проекту, а результати проведеного нами аналізу свідчать на користь доволі високого рівня адаптації цільової групи внутрішньо переміщених осіб», – додав експерт.

Відтак учасники обговорення відвідали виставку-ярмарок буковинських переселенців, які представили свої вироби – солодощі, вишиті сорочки, ляльки та іграшки ручної роботи, картини тощо – у фойє обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua