Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.01.2018 11:02
Чернівецька обласна рада


    Чернівецька обласна рада оголошує конкурс із відбору юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців для укладання договору сервітуту на користування земельними ділянками спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

12.01.2018 10:56
Чернівецька обласна рада


    Чернівецька обласна рада оголошує інвестиційний конкурс із відбору юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Культура >  Іван Мунтян: Чернівці – знакове місто у житті найвідомішого румунського поета Міхая Емінеску

Прес-центр

Новини

15.06.2016 20:20

Іван Мунтян: Чернівці – знакове місто у житті найвідомішого румунського поета Міхая Емінеску |  Культура

Тема новини: Назва теми

Пам’ять класика румунської літератури Міхая Емінеску вшанував голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян спільно із представниками румунської спільноти Буковини, гостями з Румунії, державним секретарем для румунів звідусіль Міністерства закордонних справ Румунії Петре Гураном та Генеральним консулом Румунії в Чернівцях Елеонорою Молдован.

Поклавши букет червоних троянд до монумента світоча румунського культурного та національного відродження, Іван Мунтян відзначив неоціненний внесок Міхая Емінеску у світову поетичну скарбницю. «Чернівці – знакове місто у житті найвідомішого румунського поета, адже тут пройшла його юність, тут він написав свій перший вірш, який присвятив улюбленому гімназійному учителю Арону Пумнулу. У його ліричних творах відображається менталітет румунів, споконвічні традиції та звичаї. Саме тому буковинці так шанують постать та цінують творчу спадщину поета», – наголосив посадовець.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua