Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Уроки історії >  Віталій Мельничук взяв участь у педагогічних читаннях до 125-річчя з дня народження Євгена Коновальця

Прес-центр

Новини

08.06.2016 11:07

Віталій Мельничук взяв участь у педагогічних читаннях до 125-річчя з дня народження Євгена Коновальця |  Уроки історії

Тема новини: Назва теми

Заступник голови обласної ради Віталій Мельничук взяв участь у педагогічних читаннях до 125-річчя з дня народження Євгена Коновальця  «Євген Коновалець і наша доба», які відбулися в обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Організатори науково-педагогічного форуму зуміли створити справжню атмосферу живого спілкування про величну постать українського провідника. Професор Нестор Минзак означив вплив постаті Євгена Коновальця на реальну боротьбу української нації за самоствердження в умовах польської та румунської окупації. Доктор історичних наук Марія Мандрик-Мельничук у своїй доповіді яскраво означила світоглядні орієнтири Євгена Коновальця та його становлення як лідера та провідника нації.

Науковці, освітяни, працівники культури та мистецтва обговорили історичний та життєвий шлях становлення та чину Євгена Коновальця та українських націоналістів початку XIX століття. На форумі також означувалася подібність перебігу національно-визвольних змагань за Україну з теперішніми подіями, боротьбою за Україну.

Перед учасниками педагогічних читань також  виступила чоловіча хорова капела «Дзвін» ЧНУ ім. Ю.Федьковича.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua