Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Святкові заходи >  Керівник представницької влади регіону привітав журналістів краю з професійним святом

Прес-центр

Новини

06.06.2016 18:07

Керівник представницької влади регіону привітав журналістів краю з професійним святом |  Святкові заходи

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 6 червня, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян спільно із головою Чернівецької облдержадміністрації Олександром Фищуком, головою Чернівецької обласної організації Національної спілки журналістів України Тетяною Смолдиревою, представником Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Любов’ю Нечипорук та головою Чернівецької первинної міжредакційної організації Незалежної медіа-профспілки України Вадимом Пелехом привітав представників регіональних засобів масової інформації з нагоди Дня журналіста.

«Журналістів і пресу загалом цілком справедливо називають «четвертою владою». Адже ви не тільки висвітлюєте найцікавіші події та явища, але й безпосередньо впливаєте на ситуацію у суспільстві чим робите неабиякий внесок у справу реформування усіх сфер життя громади. Бажаю вам міцного здоров’я, Божої ласки, родинного затишку, добробуту, нових звершень та досягнень на професійній ниві», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх. Відтак, посадовець нагородив кращих журналістів регіону Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua