Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Освіта >  Іван Мунтян: Рідна школа – це те заповітне місце, куди ми щоразу повертаємось, щоби набратися життєвих сил

Прес-центр

Новини

27.05.2016 15:03

Іван Мунтян: Рідна школа – це те заповітне місце, куди ми щоразу повертаємось, щоби набратися життєвих сил |  Освіта

Тема новини: Назва теми

Участь в урочистостях з нагоди свята останнього дзвоника, що відбулися сьогодні, 27 травня, в Опришенській ЗОШ І-ІІІ ступенів Глибоцького району, взяв керівник представницької влади краю Іван Мунтян.

Так, посадовець привітав вихованців, цьогорічних випускників та педагогічний колектив навчального закладу із завершенням навчального року. «Я дуже радий з того, що учні моєї рідної школи демонструють такі успіхи у навчанні, особистісному розвитку та позакласній діяльності. Кількість призових місць на олімпіадах та змаганнях різних рівнів просто вражає. Приємно, що на Глибоччині підростає таке достойне покоління громадян України», – відзначив голова Чернівецької обласної ради, звертаючись до присутніх на урочистій лінійці учителів, школярів та їхніх батьків.

«Окремо хочу звернутися до шановних випускників. Перед кожним з вас відкривається дорога у самостійне, доросле життя. У цьому новому для вас світі вам стануть в нагоді знання і навички, почуття та переконання, які ви отримали тут за роки навчання. Тож будьте гідними звання випускника Опришенської школи. А ваші наставники, зі свого боку, завжди з радістю зустрінуть вас у рідних стінах, допоможуть мудрою порадою та добрим словом. Щасти вам!», – підсумував Іван Мунтян.

Відтак, очільник представницької влади краю відзначив переможницю обласних та всеукраїнських конкурсів, ученицю 11-го класу Христину Бірев Подякою Чернівецької обласної ради, а заступника директора з виховної роботи Валентину Плантус – Почесною грамотою Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua