Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.01.2018 11:02
Чернівецька обласна рада


    Чернівецька обласна рада оголошує конкурс із відбору юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців для укладання договору сервітуту на користування земельними ділянками спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

12.01.2018 10:56
Чернівецька обласна рада


    Чернівецька обласна рада оголошує інвестиційний конкурс із відбору юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Освіта >  Іван Мунтян: Рідна школа – це те заповітне місце, куди ми щоразу повертаємось, щоби набратися життєвих сил

Прес-центр

Новини

27.05.2016 15:03

Іван Мунтян: Рідна школа – це те заповітне місце, куди ми щоразу повертаємось, щоби набратися життєвих сил |  Освіта

Тема новини: Назва теми

Участь в урочистостях з нагоди свята останнього дзвоника, що відбулися сьогодні, 27 травня, в Опришенській ЗОШ І-ІІІ ступенів Глибоцького району, взяв керівник представницької влади краю Іван Мунтян.

Так, посадовець привітав вихованців, цьогорічних випускників та педагогічний колектив навчального закладу із завершенням навчального року. «Я дуже радий з того, що учні моєї рідної школи демонструють такі успіхи у навчанні, особистісному розвитку та позакласній діяльності. Кількість призових місць на олімпіадах та змаганнях різних рівнів просто вражає. Приємно, що на Глибоччині підростає таке достойне покоління громадян України», – відзначив голова Чернівецької обласної ради, звертаючись до присутніх на урочистій лінійці учителів, школярів та їхніх батьків.

«Окремо хочу звернутися до шановних випускників. Перед кожним з вас відкривається дорога у самостійне, доросле життя. У цьому новому для вас світі вам стануть в нагоді знання і навички, почуття та переконання, які ви отримали тут за роки навчання. Тож будьте гідними звання випускника Опришенської школи. А ваші наставники, зі свого боку, завжди з радістю зустрінуть вас у рідних стінах, допоможуть мудрою порадою та добрим словом. Щасти вам!», – підсумував Іван Мунтян.

Відтак, очільник представницької влади краю відзначив переможницю обласних та всеукраїнських конкурсів, ученицю 11-го класу Христину Бірев Подякою Чернівецької обласної ради, а заступника директора з виховної роботи Валентину Плантус – Почесною грамотою Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua