Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Життя територіальних громад >  Обласна рада оголошує додатковий конкурс бізнес-планів для внутрішньо переміщених осіб

Прес-центр

Новини

13.05.2016 11:24

Обласна рада оголошує додатковий конкурс бізнес-планів для внутрішньо переміщених осіб  |  Життя територіальних громад

Тема новини: Назва теми

Відповідно до розпорядження голови обласної ради №139 від 19 серпня 2015 року обласна рада оголошує додатковий конкурс бізнес-планів для внутрішньо переміщених осіб, які бажають розпочати або розширити свій бізнес у Чернівецькій області. Конкурс відбувається в рамках проекту «Покращення умов життя та соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб у Чернівецькій області» за підтримки ЄС.

Для забезпечення прийнятних термінів підготовки заявок для усіх учасників оцінка бізнес-планів та визначення результатів Конкурсу буде проведена в такі терміни:

- Термін подачі бізнес-планів – з 12 травня до 26 травня 2016 року, оцінка та  оприлюднення результатів –  до 31травня 2016 року.

Максимальна сума фінансування в рамках додаткового конкурсу становить 30 тисяч гривень.

З Положенням про конкурс та його додатками можна ознайомитися на веб-сайті обласної ради за посиланням: www.oblrada.cv.ua , рубрика «Документи ради», розпорядження №139 від 19.08.2015 р.

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати у відділі регіонального розвитку та фінансового моніторингу обласної ради за тел. 55 30 37, 0999 437 110.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua