Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Патріотична робота >  У Рідківцях 5 травня відкрили пам’ятник загиблому герою Івану Миханюку

Прес-центр

Новини

06.05.2016 09:58

У Рідківцях 5 травня відкрили пам’ятник загиблому герою Івану Миханюку |  Патріотична робота

Тема новини: Назва теми

Заступник голови обласної ради Віталій Мельничук взяв участь у відкритті памятника Івану Миханюку у Рідківцях Новоселицького району.

«Минулого року саме 5 травня загинув наш побратим, мій односельчанин Іван Миханюк, - зазначив Віталій  Мельничук. – Іван йшов боронити свою хату, своїх земляків, Буковину. "Якщо не я, то хто", - наполегливо говорив наш побратим. Герої не вмирають!»

Рідківчани достойно вшанували свого героя. Місцева громада, депутати та сільський голова Василь Корнецький ще з минулого року робили все, щоб до річниці загибелі встановити земляку достойний пам'ятник.

Виступаючи перед присутніми заступник голови облради також наголосив: «Найважливіше – на прикладі героїзму наших бійців показувати молодому поколінню як потрібно захищати рідну землю. І в Рідківцях роблять саме так. Слава Героям! Слава Україні!».

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua