Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Охорона здоров'я >  Іван Мунтян: Обласна рада й надалі сприятиме у вирішенні нагальних проблемних питань лікарні швидкої медичної допомоги

Прес-центр

Новини

05.05.2016 15:15

Іван Мунтян: Обласна рада й надалі сприятиме у вирішенні нагальних проблемних питань лікарні швидкої медичної допомоги |  Охорона здоров'я

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 5 травня, керівник представницької влади краю взяв участь в урочистому відкритті відремонтованого ІІ хірургічного відділення ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги». Вартість проведених ремонтно-оздоблювальних робіт склала 3 млн. грн.

Так, силами фахівців Управління капітального будівництва облдержадміністрації та підрядної організації ТОВ «КМ-Буд» у відділенні було замінено систему водопостачанняя та водовідведення, електромережі, встановлено пожежну сигналізацію, улаштовано кахлі на підлозі та стінах, двері та вікна замінено на енергозберігаючі.

«Надзвичайно приємно у ці святкові дні долучитися до такої приємної події. Адже створення належних умов праці для медперсоналу є важливою запорукою покращення рівня обслуговування пацієнтів. Лікарня є обласною комунальною установою і хочу запевнити, що обласна рада й надалі сприятиме у вирішенні нагальних проблемних питань цього медичного закладу, зокрема, допоможе у придбанні необхідних меблів та медичного устаткування», – наголосив Іван Мунтян.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua