Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Охорона здоров'я >  Іван Мунтян: Обласна рада й надалі сприятиме у вирішенні нагальних проблемних питань лікарні швидкої медичної допомоги

Прес-центр

Новини

05.05.2016 15:15

Іван Мунтян: Обласна рада й надалі сприятиме у вирішенні нагальних проблемних питань лікарні швидкої медичної допомоги |  Охорона здоров'я

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 5 травня, керівник представницької влади краю взяв участь в урочистому відкритті відремонтованого ІІ хірургічного відділення ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги». Вартість проведених ремонтно-оздоблювальних робіт склала 3 млн. грн.

Так, силами фахівців Управління капітального будівництва облдержадміністрації та підрядної організації ТОВ «КМ-Буд» у відділенні було замінено систему водопостачанняя та водовідведення, електромережі, встановлено пожежну сигналізацію, улаштовано кахлі на підлозі та стінах, двері та вікна замінено на енергозберігаючі.

«Надзвичайно приємно у ці святкові дні долучитися до такої приємної події. Адже створення належних умов праці для медперсоналу є важливою запорукою покращення рівня обслуговування пацієнтів. Лікарня є обласною комунальною установою і хочу запевнити, що обласна рада й надалі сприятиме у вирішенні нагальних проблемних питань цього медичного закладу, зокрема, допоможе у придбанні необхідних меблів та медичного устаткування», – наголосив Іван Мунтян.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua