Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

25.06.2020 14:34
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді"

25.06.2020 14:33
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа № 3"

25.06.2020 14:31
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 4"

25.06.2020 14:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді"

25.06.2020 14:15
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Вижницька спеціалізована школа-інтернат I-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука"

25.06.2020 14:08
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

25.06.2020 14:03
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласного комунального підприємства "Буковина-фарм"

25.06.2020 14:00
ОГОЛОШЕННЯ


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

25.06.2020 14:00
ОГОЛОШЕННЯ


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна психіатрична лікарня»
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Щодо спекуляцій довкола питання про погодження клопотання щодо надання надр у користування ТОВ «Інгазко»

Прес-центр

Новини

29.04.2016 14:38

Щодо спекуляцій довкола питання про погодження клопотання щодо надання надр у користування ТОВ «Інгазко» |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Днями в окремих регіональних засобах масової інформації було оприлюднено інформацію щодо розгляду на 4-й сесії Чернівецької обласної ради питання про надання погодження на отримання спецдозволу на користування надрами ТОВ «Інгазко», яка частково або повністю не відповідає дійсності. З метою недопущення введення в оману широких верств населення, оприлюднюємо хронологію та результати розгляду цього питання.

20 січня 2016 року до Чернівецької обласної ради надійшло клопотання Державної служби геології та надр України щодо надання погодження на отримання спецдозволу на користування надрами ТОВ «Інгазко». Так, у своєму запиті, посилаючись на Порядок надання спеціальних дозволів на користування надрами, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30 травня 2011 року №615, вказане товариство з обмеженою відповідальністю просило про надання такого дозволу без участі в аукціоні.

Втім, у процесі детального аналізу заявки ТОВ «Інгазко» документів, що підтверджували би право на отримання дозволу на надрокористування без участі в аукціоні, виявлено не було. Про це керівництво ради поінформувало Державну службу геології та надр України і ТОВ «Інгазко» надало ці документи.

Відтак, 25 лютого 2016 року пакет документів та відповідне клопотання було розглянуто на засіданні постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища та природокористування, до складу якої входять представники п’яти депутатських фракцій. Усвідомлюючи серйозність та важливість питання про надання дозволу на користування надрами ТОВ «Інгазко», члени комісії одноголосно вирішили винести його на розгляд сесії облради.

15 березня 2016 року на черговому засіданні сесії обласної ради відбулось відкрите обговорення вищезгаданого питання, під час якого усі бажаючі депутати висловили свою точку зору щодо доцільності задоволення клопотання вищезгаданого товариства з обмеженою відповідальністю. Уповноважений представник ТОВ «Інгазко» також надала вичерпні відповіді на усі запитання депутатів.

Результати голосування, яке відбулося без жодних порушень, засвідчили той факт, що проект рішення «Про погодження клопотання щодо надання надр у користування товариству з обмеженою відповідальністю «Інгазко» не набрав необхідної для прийняття кількості голосів. У зв’язку з цим, відповідно до пунктів 2.2.19 та 8.5 Регламенту обласної ради його було знято з порядку денного відповідним протокольним рішенням. Відтак голова обласної ради Іван Мунтян поінформував про це Державну службу геології та надр України.

Голова обласної ради Іван Мунтян також поінформував про це депутатів крайового парламенту під час позачергового засідання сесії обласної ради 28 квітня цього року, закликавши окремих представників депутатського корпусу припинити будь-які спекуляції на цю тему.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua