Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

25.01.2018 17:34
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний коледж мистецтв ім. С. Воробкевича"

25.01.2018 17:32
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Освіта >  Вихованці Красноїльської гімназії отримали спортивний інвентар та форму

Прес-центр

Новини

22.04.2016 17:44

Вихованці Красноїльської гімназії отримали спортивний інвентар та форму |  Освіта

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 22 квітня, керівник представницької влади краю Іван Мунтян спільно з головою Сторожинецької райдержадміністрації Ярославом Бартошем і депутатами Чернівецької обласної ради Степаном Мітріком та Альоною Гливко відвідав Красноїльську гімназію. Посадовець ознайомився з умовами навчання гімназистів та передав їм спортивний інвентар. У свою чергу депутати обласної ради подарували вихованцям закладу спортивну форму.

«Красноїльська гімназія є без перебільшення одним з кращих навчальних закладів області. Діти тут навчаються у надзвичайно комфортних умовах, які є навіть не у всіх загальноосвітніх закладах обласного центру. В свою чергу педагогічний колектив закладу забезпечує доволі високий рівень інтелектуального, фізичного і що важливо – духовного розвитку школярів», – наголосив голова Чернівецької обласної ради, оглянувши навчальні приміщення та спортзал гімназії.

Насамкінець кращі вихованці навчального закладу розповіли посадовцям та депутатам про історію і сьогодення своєї альма-матер, а також продемонстрували свої здобутки з фізичного виховання.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua