Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Інформації >  Про роботу з інформаційними запитами у І кварталі 2016 року

Прес-центр

Новини

21.04.2016 11:14

Про роботу з інформаційними запитами у І кварталі 2016 року |  Інформації

Тема новини: Назва теми

У І кварталі 2016 року на адресу Чернівецької обласної ради надійшло 27 інформаційних запитів. Із них 23 – електронною поштою, 3 – поштовим листом, 1- подано особисто. Тематика інформаційних запитів стосувалася надання копій низки нормативних актів обласної ради щодо закупівлі товарів, робіт та послуг, продажу, передачі в оренду та під заставу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Чернівецької  області, кошторису видатків на утримання обласної ради та її виконавчого апарату у 2015 році, витрат на оплату праці голови та заступників голови обласної ради, а також проведених обласною радою заходів, спрямованих на реалізацію окремих постанов Кабінету Міністрів України та законів України.

У інформаційних запитах йшлося також про надання копій рішень сесій обласної ради, розпоряджень голови обласної ради, протоколів пленарних засідань та результатів поіменних голосувань, декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру голови, заступників голови та депутатів за 2014 рік.

Запитувачі цікавилися також питаннями виготовлення бюлетенів на вибори  депутатів обласної ради, впорядкування користування землями лісового фонду та діяльності комунального підприємства «Буковиналіс», перейменування населених пунктів та інших топонімів Чернівецької області тощо.

На усі інформаційні запити надано письмові відповіді у терміни, встановлені  Законом України «Про доступ до публічної інформації». За результатами розгляду запитів на інформацію 7 з них перенаправлено у відповідні структури для надання відповіді з питань, що не належать до компетенції обласної ради.

 

 

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua