Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.08.2019 16:57
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу"

21.08.2019 11:58
Відбудуться виставки «Букдерев-2019» та «Вироблено в Єврорегіоні «Верхній Прут»


    3-5 жовтня 2019 року в спортивному залі Чернівецької дитячо-юнацької спортивної школи (м. Чернівці, вул. Небесної Сотні, 6) відбудеться виставка «Букдерев-2019» та виставка-ярмарок «Вироблено в Єврорегіоні «Верхній Прут», які організовує Чернівецька торгово-промислова палата.

09.08.2019 12:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора обласної комунальної установи "Соціальний центр матері та дитини"

31.07.2019 15:12
Чернівецька обласна рада


    оголошує про утворення конкурсної комісії на зайняття посади генерального директора ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня"

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Життя територіальних громад >  На Путильщині обговорили можливості надання земельних ділянок учасникам АТО

Прес-центр

Новини

19.04.2016 15:26

На Путильщині обговорили можливості надання земельних ділянок учасникам АТО |  Життя територіальних громад

Тема новини: Назва теми

Питання виділення земельних ділянок учасникам АТО обговорювалось на нараді за участю сільських голів, керівників фермерських господарств, представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади Путильського району, яку провели голови РДА та райради.  

За словами представника відділу Держгеокадастру, нині в Путильському районі учасникам АТО виділено 44 ділянки. Заявлені потреби значно перевищують наявні можливості, оскільки резервів вільної землі обмаль. Було висловлено пропозицію про вивчення можливостей виділення земельних наділів за рахунок земель, відведених під випас худоби, але водночас наголошувалось на необхідності дотримання норм чинного законодавства та процедури виділення ділянок.

Учасники наради обговорили питання законодавчих можливостей для розчищення заліснених територій полонин. Було прийнято рішення про створення робочої групи, яка повинна визначити обсяги заліснення та скласти відповідний акт про необхідність розчистки.

Йшлось про проведення в районі місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів, зокрема, необхідність прибирання прибережних смуг, а також про організацію літньо-табірного утримання худоби.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua