Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Наука і освіта >  Віталій Мельничук взяв участь у міжнародній науково-практичній конференції

Прес-центр

Новини

18.04.2016 15:58

Віталій Мельничук взяв участь у міжнародній науково-практичній конференції |  Наука і освіта

Тема новини: Назва теми

Заступник голови обласної ради Віталій Мельничук взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених та студентів «Інформаційні технології, економіка та право: стан і перспективи розвитку», та від депутатського корпусу і керівництва обласної ради привітав організаторів, учасників та гостей конференції.

Віталій Мельничук, зокрема, зазначив, що дуже непросто продовжувати розвивати науку та вмотивовувати молодих людей, разом зі знаними науковцями, проводити наукові дослідження у різних напрямках суспільно-гуманітарних, економічних та природничих наук в умовах економічної кризи та військових дій на Сході України. «Хочеться подякувати керівництву відомого в Україні та одного з провідних на Буковині Приватного вищого навчального закладу «Буковинський університет», зокрема, його Президенту, член-кореспонденту АЕН України Михайлу Манилічу, проректору з наукової роботи та міжнародних зв'язків, доктору технічних наук, професору Ярославу Виклюку, доценту кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін, кандидату психологічних наук Богдану Леко, який спеціалізується на наукових дослідженнях по логотерапії, медіації, конфліктології», - наголосив Віталій Мельничук. Він вручив науковцям Почесні грамоти обласної ради та побажав всім учасникам конференції цікавих та плідних наукових дискусій, творчих рішень та приємних вражень від перебування у Чернівцях.

Віталій Мельничук також презентував своє наукове дослідження «Гібридна війна» як метод загарбання територій, що не кваліфікується злочином у міжнародному праві: наслідки для мирних територій» та відповів на запитання колег-науковців.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua