Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

25.01.2018 17:34
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний коледж мистецтв ім. С. Воробкевича"

25.01.2018 17:32
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Пам’яті товариша >  У Чернівцях відкрито меморіальну дошку Герою Небесної Сотні Василю Аксенину

Прес-центр

Новини

07.04.2016 19:07

У Чернівцях відкрито меморіальну дошку Герою Небесної Сотні Василю Аксенину |  Пам’яті товариша

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 7 квітня, спільно з представниками влади та громадськості краю голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь у відкритті пам’ятної дошки Герою України, буковинцю Василю Аксенину, який був важко поранений під час розстрілу мирних мітингувальників 20 лютого 2014 року на Майдані у м.Києві.

«Прикметно, що дошку встановлено на фасаді Музею воєнної історії, що знаходиться на вулиці нещодавно перейменованій на честь Героя Небесної Сотні. Пройдуть роки, а пам’ять про Василя Аксенина буде жити у серцях і душах чернівчан: на цій вулиці будуть жити та працювати люди, народжуватись діти, буде квітнути мирне, щасливе життя. Тож будьмо гідними честі називатися земляками Героя. Нехай його жертовний подвиг слугує прикладом для нас усіх», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Відтак учасники зібрання вшанували пам’ять Василя Аксенина хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua