Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Пам’яті товариша >  У Чернівцях відкрито меморіальну дошку Герою Небесної Сотні Василю Аксенину

Прес-центр

Новини

07.04.2016 19:07

У Чернівцях відкрито меморіальну дошку Герою Небесної Сотні Василю Аксенину |  Пам’яті товариша

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 7 квітня, спільно з представниками влади та громадськості краю голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь у відкритті пам’ятної дошки Герою України, буковинцю Василю Аксенину, який був важко поранений під час розстрілу мирних мітингувальників 20 лютого 2014 року на Майдані у м.Києві.

«Прикметно, що дошку встановлено на фасаді Музею воєнної історії, що знаходиться на вулиці нещодавно перейменованій на честь Героя Небесної Сотні. Пройдуть роки, а пам’ять про Василя Аксенина буде жити у серцях і душах чернівчан: на цій вулиці будуть жити та працювати люди, народжуватись діти, буде квітнути мирне, щасливе життя. Тож будьмо гідними честі називатися земляками Героя. Нехай його жертовний подвиг слугує прикладом для нас усіх», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Відтак учасники зібрання вшанували пам’ять Василя Аксенина хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua