Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

04.04.2018 17:23
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора Чорторийського психоневрологічного будинку-інтернату

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Освіта >  Іван Мунтян: Дбати про комфортні умови навчання маленьких буковинців – наш прямий обов’язок

Прес-центр

Новини

01.04.2016 23:37

Іван Мунтян: Дбати про комфортні умови навчання маленьких буковинців – наш прямий обов’язок |  Освіта

Тема новини: Назва теми

Перебуваючи з робочим візитом на Глибоччині, керівник представницької влади краю завітав у найбільшу в області Кам’янську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де нині навчається майже 1350 дітей. Разом з директором освітнього закладу Олександром Карлійчуком, головою Глибоцької районної ради Петром Панчуком та директором Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Оксаною Палійчук Іван Мунтян обговорив перспективи перетворення школи на навчально-виховний комплекс.

«Враховуючи історичні передумови – у селі смертність ще ніколи не перевищувала народжуваності, динаміку народжуваності впродовж останніх 10 років, а також прогноз на наступні 5 років мусимо невідкладно подбати про створення належних умов для виховання та навчання наступних поколінь кам’янецьких дітлахів. Адже тільки у минулому році тут народилося майже 130 немовлят», – наголосив посадовець, доручивши підготувати обґрунтування та пакет документів, необхідних для виділення коштів на добудову ще одного корпусу освітньої установи з Державного фонду регіонального розвитку.

Насамкінець, оглядаючи навчальні та господарські приміщення закладу Іван Мунтян виявив, що працівники шкільної їдальні свідомо недодають дітям гарніру. Також у деяких порціях замість курячого м’яса чомусь були лише кістки та хрящі. Реагуючи на очевидні порушення норм харчування школярів, голова обласної ради доручив Оксані Палійчук розібратися у ситуації та вжити відповідних заходів.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua