Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.01.2018 11:02
Чернівецька обласна рада


    Чернівецька обласна рада оголошує конкурс із відбору юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців для укладання договору сервітуту на користування земельними ділянками спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

12.01.2018 10:56
Чернівецька обласна рада


    Чернівецька обласна рада оголошує інвестиційний конкурс із відбору юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Освіта >  Іван Мунтян: Дбати про комфортні умови навчання маленьких буковинців – наш прямий обов’язок

Прес-центр

Новини

01.04.2016 23:37

Іван Мунтян: Дбати про комфортні умови навчання маленьких буковинців – наш прямий обов’язок |  Освіта

Тема новини: Назва теми

Перебуваючи з робочим візитом на Глибоччині, керівник представницької влади краю завітав у найбільшу в області Кам’янську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де нині навчається майже 1350 дітей. Разом з директором освітнього закладу Олександром Карлійчуком, головою Глибоцької районної ради Петром Панчуком та директором Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Оксаною Палійчук Іван Мунтян обговорив перспективи перетворення школи на навчально-виховний комплекс.

«Враховуючи історичні передумови – у селі смертність ще ніколи не перевищувала народжуваності, динаміку народжуваності впродовж останніх 10 років, а також прогноз на наступні 5 років мусимо невідкладно подбати про створення належних умов для виховання та навчання наступних поколінь кам’янецьких дітлахів. Адже тільки у минулому році тут народилося майже 130 немовлят», – наголосив посадовець, доручивши підготувати обґрунтування та пакет документів, необхідних для виділення коштів на добудову ще одного корпусу освітньої установи з Державного фонду регіонального розвитку.

Насамкінець, оглядаючи навчальні та господарські приміщення закладу Іван Мунтян виявив, що працівники шкільної їдальні свідомо недодають дітям гарніру. Також у деяких порціях замість курячого м’яса чомусь були лише кістки та хрящі. Реагуючи на очевидні порушення норм харчування школярів, голова обласної ради доручив Оксані Палійчук розібратися у ситуації та вжити відповідних заходів.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua