Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

11.04.2017 16:44
Чернівецький відокремлений підрозділ Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування»


    оголошує тендер на закупівлю канцелярських товарів для заходів (тренінги, семінари, конференції) та офісу на 2017 рік відповідно до умов конкурсної документації, що додається.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність депутатів обласної ради >  До 30 роковин аварії на Чорнобильській АЕС

Прес-центр

Новини

17.03.2016 17:37

До 30 роковин аварії на Чорнобильській АЕС |  Діяльність депутатів обласної ради

Тема новини: Назва теми

Перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька  взяла участь у парламентських слуханнях «30 років після Чорнобиля: уроки та перспективи», що відбулися 16 березня 2016 року в м. Київ в сесійній залі українського парламенту. Відкриваючи зазначений захід, заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд зазначила, що Чорнобильська катастрофа «серед усіх трагедій, що пережило людство, не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя».

Голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Микола Томенко зокрема наголосив на необхідності відновлення усіх раніше встановлених законодавством виплат та пільг для ліквідаторів та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС. В.о. Міністра екології та природних ресурсів України Ганна Вронська у своїй доповіді зупинилася на необхідності постійного моніторингу у зоні відчуження та на прилеглих до зони територіях. На думку урядовця, потрібно якнайшвидше перетворити об’єкт «Укриття» на екологічно безпечну систему. Із співдоповідями перед учасниками парламентських слухань виступили виголосили також керівники міністерств соціальної політики, охорони здоров’я, Державного агентства України з управління зоною відчуження Державної інспекції ядерного регулювання.

      Учасники парламентських слухань погодили проект рекомендацій Кабінету Міністрів України та Верховній Раді України щодо розвязання нагальних проблем, повязаних з ліквідацією довготермінових наслідків Чорнобильської катастрофи та попередженням техногенних катастроф у майбутньому.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua