Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Охорона здоров'я >  Іван Мунтян: Від того, як ми потурбуємось про розвиток охорони здоров’я нині, залежатиме майбутнє наших дітей

Прес-центр

Новини

26.02.2016 13:21

Іван Мунтян: Від того, як ми потурбуємось про розвиток охорони здоров’я нині, залежатиме майбутнє наших дітей |  Охорона здоров'я

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 26 лютого, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян спільно з головою постійної комісії з питань охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення та підтримки учасників АТО і членів їх сімей Ігорем Малишевським взяв участь у роботі підсумкової колегії Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, яке відбулося на базі ОКУ «Обласна дитяча клінічна лікарня».

«Від того, як ми потурбуємось про розвиток галузі охорони здоров’я нині, залежить те, яким буде наше майбутнє та майбутнє наших дітей. Адже не секрет: здоров’я – це найцінніше, що є в кожного з нас. Тому мусимо робити усе залежне для підвищення рівня надання медичних послуг населенню», – наголосив керівник представницької влади краю, звертаючись до головних лікарів медичних установ області.

Насамкінець, Іван Мунтян подякував медичним працівникам за самовіддану, подекуди жертовну працю в ім’я збереження життя та здоров’я населення краю. «Хочу вас запевнити, що спільно із депутатським корпусом обласної ради працюватиму над покращенням матеріально-технічної бази наявних в області лікувально-профілактичних закладів. Адже якщо на центральному рівні реформування медичної галузі з тих чи інших причин затримується, перші кроки мусимо робити тут, на рівні регіональному», – підсумував посадовець.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua