Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Духовне життя >  Голова обласної ради зустрівся з архієпископом Чернівецьким і Кіцманським Онуфрієм

Прес-центр

Новини

24.02.2016 19:16

Голова обласної ради зустрівся з архієпископом Чернівецьким і Кіцманським Онуфрієм |  Духовне життя

Тема новини: Назва теми

Питання міжконфесійних відносин, взаємодії органів місцевого самоврядування з релігійними організаціями краю та роль церкви у подоланні проблем суспільства обговорили голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян та архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій Української Православної Церкви Київського Патріархату під час зустрічі, що відбулася сьогодні, 24 лютого.

«Відрадно, що ми маємо спільне бачення необхідності підвищення рівня духовності сучасного суспільства, дотримання принципів релігійної толерантності та незаангажованості, шляхів вирішення існуючих проблем», – наголосив Іван Мунтян.

У свою чергу владика Онуфрій відзначив неабияку обізнаність посадовця з релігійної проблематики Буковини, а також відзначив особистий внесок керівника представницької влади регіону у забезпечення міжконфесійної та міжетнічної злагоди на теренах краю.

Насамкінець Іван Мунтян подякував архієпископу Чернівецькому і Кіцманському Онуфрію та духовенству єпархії за підтримку державотворчих процесів в області та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua