Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Інформації >  Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян: Ви є тими людьми, які почасти, наражаючи власне життя на смертельну небезпеку, рятуєте життя інших

Прес-центр

Новини

16.02.2016 17:41

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян: Ви є тими людьми, які почасти, наражаючи власне життя на смертельну небезпеку, рятуєте життя інших |  Інформації

Тема новини: Назва теми

Підсумки роботи служб цивільного захисту Чернівецької області за 2015 рік підбито сьогодні, 16 лютого, під час наради, що відбулася на базі Управління ДСНС України у Чернівецькій області за участю керівного складу територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту населення та територій Чернівецької області. Зокрема, участь у нараді взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

Так, у своєму виступі очільник представницької влади регіону подякував буковинським рятувальникам за мужність та героїзм, виявлені під час виконання службових обов’язків. «Хочу подякувати вам від імені депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто, адже ви є тими людьми, які почасти, наражаючи власне життя на смертельну небезпеку, рятуєте життя та майно інших. Сподіваюся, що держава гідно оцінить вашу нелегку, але вкрай потрібну роботу і вже у найближчому майбутньому рівень матеріально-технічного забезпечення служби, а заразом і рівень особистої мотивації кожного з вас досягне відповідного рівня країн Євросоюзу. Успіхів вам та нехай береже вас Бог», – відзначив Іван Мунтян.

Учасники наради також переглянули відеофільм про роботу служб цивільного захисту, підбили підсумки роботи служб цивільного захисту та визначили основні напрямки діяльності останніх на 2016 рік. Відтак 35 кращих працівників служб цивільного захисту краю нагороджено відомчими грамотами та відзнаками, 12 рятувальників отримали чергові спеціальні звання.

Насамкінець начальник Управління ДСНС України у Чернівецькій області Сергій Михайлюк подякував представникам крайової влади за спільну роботу та підтримку: «Саме завдяки плідній співпраці з органами місцевого самоврядування нам вдалося покращити матеріально-технічне забезпечення рятувальників, закупивши новий бойовий одяг та спецтехніку для виконання завдань за призначенням».

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua