Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Мистецькі заходи >  Віталій Мельничук взяв участь у Главківських читаннях

Прес-центр

Новини

15.02.2016 15:01

Віталій Мельничук взяв участь у Главківських читаннях |  Мистецькі заходи

Тема новини: Назва теми

Сьогодні в Блакитній залі центрального корпусу ЧНУ відбулись V Главківські читання, присвячені 185-й річниці від дня народження архітектора і мецената Йозефа Главки. Вітаючи учасників та гостей поважного науково-мистецького зібрання, заступник голови обласної ради Віталій Мельничук відзначив роль творчості видатного митця у формуванні архітектурного обличчя Чернівців. Він підкреслив значення колишньої Резиденції буковинських митрополитів як наукового, культурного та освітнього осередку міста, а також закономірність проведення сьогоднішнього зібрання у стінах цієї величної будівлі, яка є свідченням самобутнього таланту митця. «Дякую ініціаторам та організаторам Главківських читань, завдяки яким Чернівці отримали ще одну гарну науково-мистецьку традицію, яка духовно нас збагачує», - звернувся Віталій Мельничук до присутніх.

Серед учасників заходу були ректор Чернівецького національного університету Степан Мельничук, почесний консул Австрії у Чернівцях Сергій Осачук, представники викладацько-професорського складу вузу, відділу охорони культурної спадщини міськради, музейних та бібліотечних установ міста, студенти-старшокурсники, які займаються дослідженням творчої спадщини Йозефа Главки.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua