Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.11.2019 10:30
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Життя територіальних громад >  Інга Маковецька побувала на Заставнівщині з робочою поїздкою

Прес-центр

Новини

12.02.2016 18:51

Інга Маковецька побувала на Заставнівщині з робочою поїздкою  |  Життя територіальних громад

Тема новини: Назва теми

Перший заступник голови обласної ради Інга Маковецька здійснила робочу поїздку в Заставнівський район, де зустрілась з керівниками райдержадміністрації та Заставнівської міської ради. В ході спілкування обговорювались проблеми освітньої галузі району, створення належних умов для навчання учнів, добудови та ремонту шкіл району. Інга Маковецька відвідала Заставнівську школу та гімназію, де поспілкувалась з представниками педагогічних колективів, батьками та учнями, ознайомилась із проблемами навчальних закладів.

Перший заступник голови облради побувала також у Веренчанській загальноосвітній школі, де сьогодні існує нагальна потреба у добудові. Навчання тут проводиться у дві зміни, а шкільні приміщення не спроможні вмістити тієї кількості учнів, які здобувають тут освіту. Веренчанський сільський голова передав клопотання про надання підтримки у добудові школи народному депутату Василю Амельченку, який також перебував на Заставнівщині з робочим візитом.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua