Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Життя територіальних громад >  Інга Маковецька побувала на Заставнівщині з робочою поїздкою

Прес-центр

Новини

12.02.2016 18:51

Інга Маковецька побувала на Заставнівщині з робочою поїздкою  |  Життя територіальних громад

Тема новини: Назва теми

Перший заступник голови обласної ради Інга Маковецька здійснила робочу поїздку в Заставнівський район, де зустрілась з керівниками райдержадміністрації та Заставнівської міської ради. В ході спілкування обговорювались проблеми освітньої галузі району, створення належних умов для навчання учнів, добудови та ремонту шкіл району. Інга Маковецька відвідала Заставнівську школу та гімназію, де поспілкувалась з представниками педагогічних колективів, батьками та учнями, ознайомилась із проблемами навчальних закладів.

Перший заступник голови облради побувала також у Веренчанській загальноосвітній школі, де сьогодні існує нагальна потреба у добудові. Навчання тут проводиться у дві зміни, а шкільні приміщення не спроможні вмістити тієї кількості учнів, які здобувають тут освіту. Веренчанський сільський голова передав клопотання про надання підтримки у добудові школи народному депутату Василю Амельченку, який також перебував на Заставнівщині з робочим візитом.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua